Roubenky Jílové v Podkrkonoší

Dvě luxusní roubenky s panoramatickým výhledem na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš v Jílovém u Držkova.

kliknutím zvětšíte
Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše
Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Venkovní pohled - roubenka č.p. 135 Venkovní pohled venkovní pohled chata mistrné řemeslné zpracování každého detailu celodřevěné roubenky mistrné řemeslné zpracování každého detailu celodřevěné roubenky Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše ohniště u roubenky venkovní prostranství ohniště výhled do okolí roubenka v zimě roubenka v zimě hlavní místnost roubenky hlavní místnost roubenky Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše kuchyně jídelna schody do patra koupelna koupelna koupelna patro roubenky ložnice ložnice ložnice ložnice Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše nová roubenka č.p. 145 Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše Roubenky Jílové v Podkrkonoší Krkonoše
.
Kód:1304736
Rekreační oblast:Krkonoše
Bazén: NE
Víkendové pobyty: ANO
Wellness: ANO
Snídaně: NE
Zobrazit všechny kategorie, ve kterých se položka nachází

Dvě exkluzivní plně vybavené nové roubené chalupy s luxusním interiérem na nádherném místě s panoramatickým výhledem, kde nic nechybí, abyste se tu cítili jako doma.

V okolí skiareály, jen 250m je vzdálený břidlicový lom ke koupání s pozvolným vstupem. Pozemek více jak 20 tis m2.

Roubenky leží na rozmezí Jizerských hor, Krkonoš a Českého Ráje, což je ideální výchozí místo pro vaši dovolenou. Obě roubenky najdete na okraji obce Jílové u Držkova na klidném místě s krásným výhledem až na hřebeny Krkonoš. Rozlehlý rovinatý pozemek kolem chalupy poskytuje soukromí.

 

kouření v objektu x terasa/balkon x
domácí zvíře ANO parkování v objektu ANO
Internet ANO oplocená zahrada x
TV, satelit ANO zahradní nábytek ANO
DVD  ANO venkovní bazén x
dětské nádobí ANO venkovní krb x
mikrovlnná trouba ANO ohniště, gril ANO
varná konvice ANO sportovní vybavení ANO
vysavač ANO kola k dispozici x
pračka ANO koupání v okolí-krytý bazén,koupaliště 200 m
vana ANO malé koupaliště 500 m
sprchový kout ANO rybaření ANO
sauna ANO vlek 5 km
společenská místnost ANO obchod 500 m
krb, kamna ANO restaurace 500 m
    kultura 20 km
       
       
dětský stoleček x pískoviště ANO
jídelní židlička ANO houpačka ANO
dět.postýlka ANO dět.bazének ANO
přebalovací pult x skluzavka ANO
stavebnice, ANO dět.kolo, odrážečka,koloběžky ANO
hračky pro holky ANO šipky x
hračky pro kluky ANO kuželky-bowling ANO
stolní hry ANO basket koš /síť na volejbal, nohejbal apod. 500 m
kreslící potřeby ANO branky 500 m
knížky pro děti ANO ping pong x
dětská kuchyňka x trampolína  x
TV, DVD pohádky ANO zahradní domeček x
    saně,boby x

Ubytování

Roubenka čp 135 pro až 10 osob:  Novostavba je celodřevěná pravá roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky na pohodlné bydlení. Kapacitaroubenky je 10 osob, tj. 8 osob ve třech ložnicích v patře plus 2 přistýlky v přízemí.V přízemí roubenky je hlavní obývací místnost s kachlovými kamny, dále je v přízemí plně vybavená kuchyň, koupelna s vanou, WC a pračkou, předsíň a komora. V patřeroubenky jsou 3 ložnice a druhá koupelna s parním saunovým boxem a s WC.Kuchyň: sporák se sklokeramickou deskou, horkovzdušná trouba s grilem, velká lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar, espressovač, toustovač, mikrovlná trouba s grilem, kompletní nádobí, hrnce, utěrky atd. Další vybavení roubenky: internet wi-fi, TV/SAT, DVD, rádio/CD přehrávač, parní sauna, dětská postýlka, venkovní dřevěný nábytek, gril, ohniště s posezením, dětské hřiště 3 houpačky, klouzačka, pískoviště, dále ruské kuželky, badminton. Parkování: přímo na pozemku u roubenky, stání je uzamykatelné pro 5 vozů. V zimě je příjezd i parkování bez problémů, parkovací místo navazuje přímo na místní rovinatou komunikaci, která je pravidelně v zimě udržována.  Roubenka je zabezpečena alarmem.

Roubenka čp 145 pro až 17 osob:  Exkluzivní nová roubenka s luxusním interiérem je celodřevěná pravá roubená chalupa splňující současné nejnáročnější požadavky na pohodlné bydlení. Břidlicová dlažba s podlahovým topením, kachlová kamna, v patře dubová podlaha s infra sálavým topením v podlaze. Kapacita této roubenky je až  17 osob, tj. 15 osob ve čtyřech ložnicích (6L, 3L, 3L, 3L) plus možné jsou 2 přistýlky v pokoji s kachlovými kamny v přízemí. V přízemí roubenky je hlavní obývací místnost s kachlovými kamny, plně vybavená kuchyň s jídelnou, koupelna s parní saunovým boxem zn. EAGO, s dvojumyvadlem a WC, dále je v přízemí ložnice se 3 lůžky, předsíň. V podkroví roubenky jsou 3 ložnice a druhá koupelna s luxusní hydromasážní vanou EAGO, s dvojumyvadlem a s WC. Kuchyň: se značkovým spotřebiči (Miele, Liebherr, Siemens), sporák se sklokeramickou deskou, horkovzdušná trouba s grilem, velká lednice s mrazákem, myčka, rychlovarná konvice, kávovar, espressovač, toustovač, mikrovlná trouba s grilem, kompletní nádobí, hrnce, utěrky atd. Další vybavení roubenky: internet wi-fi, TV/SAT, DVD, rádio, parní sauna, whirlpool vana, dětská postýlka, venkovní dřevěný nábytek, gril, ohniště s posezením, dětské houpačky, pískoviště. Parkování: přímo na pozemku u roubenky, stání je pro 5 vozů. V zimě je příjezd i parkování bez problémů, parkovací místo navazuje přímo na místní komunikaci, která je pravidelně v zimě udržována. Roubenka je zabezpečena alarmem.

 

Ceník:

ROUBENKA čp 135 (kapacita 9+2), parní sauna a infra sauna: 

víkend: 6.800 Kč 

Hlavní sezóna letní: 19.800 Kč za týden (od soboty do soboty) 

Hlavní sezóna zimní: 19.800 Kč za týden (od soboty do soboty) 

Mimo sezónu: 13.800 Kč za týden, počet dní libovolný 

________________________________________________________________

ROUBENKA čp 145 (kapacita 15 lůžek), parní sauna, whrilpool, luxusní interiér a panoramatický výhled: 

víkend: 8.800 Kč 

Hlavní sezóna letní: 24.800 Kč za týden (od soboty do soboty) 

Hlavní sezóna zimní: 24.800 Kč za týden (od soboty do soboty) 

Mimo sezónu: 19.800 Kč za týden, počet dní libovolný

______________________________________________________________________

Pronájem roubenek je možný po celý rok, pronajímá se vždy celá roubenka. 

V období letních i jarních prázdnin je možný pronájem na týden od soboty do soboty. 

Úhrada za elektrickou energii je podle odečtené spotřeby. 

Roubenky jsou dokonale zateplené, trojskla v oknech. Spotřeba energie je minimální. Topit lze v kachlových kamnech, zásoba dřeva na zimu tu je. 

Více informací a ceník s volnými termíny na: www.pronajemroubenky.cz

Obsazenost

 

Aktivity v okolí

Okolní krajina je zvlněná s hlubokými lesy, prosluněnými loukami a úchvatnými výhledy do kraje až na hřebeny Krkonoš. Poblíž roubenky jsou zatopené břidlicové lomy ke koupání s průzračnou vodou, nejbližší lom je jen 300 metrů od roubenky s pozvolným přístupem do vody - viz fotografie ve fotogalerii. Okolní lesy lákají ke sběru hub, borůvek a malin. Přímo pod okny roubenky se po ránu procházejí srnky.
 

V obci se nachází hospoda i obchod (500m), nové sportovní hřiště s umělým povrchem (500m), zastávka autobusů (200m), vlak (3km). Koupání je možné v okolních lomech (nejbližší 300m). Nejbližší koupaliště s tobogánem je v Železném Brodě (7km). V údolí protéká pstruhová říčka Kamenice, kde se jezdí závody raftů.

V blízkém okolí se nabízí spousta tras vhodných k cykloturistice i pěším tůrám. Okolní kopce lákají turisty pro své úchvatné výhledy na hřebeny Krkonoš a Jizerských hor a jsou posety rozhlednami; tou nejbližší je rozhledna Černá studnice (7km) a Štěpánka.

Bozkovské dolomitové jeskyně jsou vzdálené pouhých 10km a jsou přístupné po celý rok. Další cíle najdete v turistickém průvodci, který je k dispozici na roubence.

Lyžování - nejbližším skiareálem je Zásada (4 km), kde je i noční lyžování a školka pro děti. Další areály jsou: Vysoké nad Jizerou (8km), Paseky n. J. (10km), Rejdice a Příchovice (10km), Tanvaldský Špičák (11 km), Rokytnice nad Jizerou (20 km), Harrachov (24 km). Menší střediska zaručují menší fronty na vleku a nižší ceny jízdného i občerstvení.

Pro milovníky běžek jsou zde nespočetné běžecké stopy.

 

Kontakt

Jílové u Držkova č.p. 135 - roubenka, velká roubenka - Jílové U Držkova č.p.145
468 22 pošta Železný Brod
tel. +420 608 561 223
dotazy ohledně rezervací: rezervace@roubenka-jilove.cz
 
 
       
 

 

Váš dotaz Roubenky Jílové v Podkrkonoší

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam

Komentáře k Roubenky Jílové v Podkrkonoší

1
25.7.2012 20:08
Kamaryt

Dobrý den,
cena za víkend je od pátku - neděle nebo jen sobota - neděle?
Podle fotek vypadá roubenka nádherně ! Díky

2
16.8.2012 16:14
Roman - majitel roubenky

Dobrý den, cena za víkend je od pátku do neděle, je možný i prodloužený víkend tj. od čtvrtka do neděle nebo i jinak dle libosti.
V hlavní sezóně je možný jen týdenní pobyt - hlavní sezóna je v období polovina června do konce srpna a v zimě od ledna až do poloviny března.
Aktuálně jsou vidět volné termíny přímo na stránkách roubenky www.pronajemRoubenky.cz, kde si můžete udělat rezervaci proklikem na vámi vybraný termín.

3
4.11.2013 13:05
Adéla Senetová

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na možnost ubytování v období od 29.12.-1.1. pro 10 lidí. Moc děkuji.

Vložit komentář

Jméno
Email ( email není zveřejněn )
Váš příspěvek   ( Fotky můžete vložit po odeslání příspěvku. )
opiště kód
antispam

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam
Copyright © www.s-detmi-na-pohodu.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.s-detmi-na-pohodu.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace