Aquapark, Kladno

Plavecký bazén

Klasický 25m plavecký bazén nabízí 6 plaveckých drah, je využíván především pro školní výuku plavání a tréninky klubů sportovního plavání. Hloubka bazénu je 1,1 m – 1,6 m. Pokud to kapacita bazénu dovoluje, jsou zde vyhrazené dráhy pro veřejnost, které jsou určeny pro kondiční plavání. Teplota vody pro kondiční plavání se pohybuje kolem standardních 27,5 °C.

Divoká řeka a průplavové jeskyně

Atraktivním zpestřením rekreačního bazénu v pavilonu vodních atrakcí je divoká řeka, kde se můžete nechat jen tak unášet vodním proudem, či se naopak pokusit plavat proti proudu. Z tohoto bazénu je možné dále přímo proplavat do průplavové jeskyně přes vodní clonu. Ze dna zážitkového bazénu tryská v daných intervalech několik podvodních vřídel a společně s vodní clonou či masážními proudy vám mohou pomoci ulevit bolavému tělu. K tomu jistě přispěje i příjemných 28,5 °C teplá voda v tomto bazénu. Hloubka bazénu je 1,2 m.

Spacebowl

Jen dobří plavci starší 12 let mohou vyzkoušet účinky odstředivé síly adrenalinové atrakce Spacebowl. Na konci jízdy každý dopadne do bazénu hlubokého 2,5 m.

Skluzavka

Dále pro Vás máme dvoudráhovou skluzavku, kde můžete současně sjíždět ve dvojici a soutěžit s kamarády, či třeba sourozenci.

Dojezdový bazének je hluboký 1,2 m a proto mějte děti do 10 let vždy pod dozorem dospělé osoby.

Tobogány

Pokud jste opravdu soutěživí, můžete si čas potřebný k projetí dalšího 99m dlouhého červeného tobogánu Kamikadze změřit na naší časomíře. A pokud se chcete projet černou dírou, může využít náš 108m dlouhý žlutý tobogán. Děti do 10 let smí atrakce používat pouze pod přímým dozorem dospělé odpovědné osoby.

Whirpool

K relaxaci můžete využít masážní účinky vodních proudů a bublin s teplotou vody 33 °C – 34 °C.

Masážní bazén

V pavilonu atrakcí naleznete dále také bazének s účinky vzduchových bublin, kde se dá také příjemně zrelaxovat.

Teplota vody je zde 31 – 32 °C.

Dětský bazén s vodním chrličem

Pro děti do 6 let máme dětský bazének s vodním hříbkem a teplotou vody 31 °C.

Pokud potřebují děti půjčit rukávky nebo třeba “ježka” pro větší jistotu v bazéně, požádejte naše plavčíky.

Dále můžete využít parní saunu, venkovní terasu, šatny, ohřívárnu a občerstvení.

Kontakt

Aquapark Kladno
Sportovců 818, Kladno 27204
tel: 312 291 426
GPS: 50°8’9.740″N, 14°5’16.058″E       e-mail: samk@samk.cz