Aquapark Prostějov

Pokud máte rádi koupání je Vám k dispozici venkovní areál aquaparku Koupelky v Prostějově-Krasicích.

Jedná se o nový moderní aquapark, kde najdete rekreační nerezový bazén s atrakcemi – vodní dělo, umělý vodní proud, houpací bazén, stěnová vodní masáž, dnová perlička, sedací vzduchová lavice, šplhací síť, sedací bójka, stříkající pergola, trojskluzavka, tobogán. Dále je zde víceúčelový bazén se dvěma plaveckými drahami a atrakcemi  – chrlič, stěnová vodní masáž, dnová perlička, vlnový míč. Pro děti je připraven dětský bazén s atrakcemi – atrakce: vodní dělo (chrlič), vodní ježek, sedací schodiště, spojovací skluzavka, skluzavka ve tvaru slona.

Samozřejmě nesmí chybět ani trojskluzavka a 2 tobogany ( o délce 96 m a 62 m).

Kromě toho můžete využít také dětské hřiště, které je rozděleno na dvě části a to pro menší děti (3-12 let), kde jsou houpačky, věžička se skluzavkou, vláček, pružinové houpačky, duhový domeček a pro větší děti (6-15 let), zde najdete lanovou prolézačku, lanová dráha s nástupní plošinou, dětská plastová horolezecká stěna.

K dispozici je také antukové hřiště pro volejbal, hřiště pro plážový volejbal, univerzální hřiště s umělým povrchem (košíková, tenis, florbal), 2 hřiště na petangue a 2 venkovní stoly pro stolní tenis.

Za poplatek je v areálu také aquazorbing, vodní fotbal a trampolína. Můžete si zde za poplatek zapůjčit lehátka, slunečníky, uzamykatelné skříňky či bezpečnostní boxy.

Hlavní vstup do areálu pro motoristy, cyklisty a pěší je situován od velkokapacitního parkoviště ulice Anenská (U Svaté Anny). Před hlavním vstupem jsou umístěny bezpečností stojany na kola.

Vedlejší vstup pouze pro pěší je z ulice Krasická u zastávky MHD.

 

Kontakt

Aquapark Krasice

Krasická 6

796 01 Prostějov

web: http://www.dsp-pv.cz/cz/m/aquapark-koupelky/