Časté dotazy

Vzhledem k tomu, že se některé vaše dotazy poměrně často opakují, vytvořili jsme tuto stránku, kterou budeme také průběžně doplňovat. Než budete tedy psát mail nebo telefonovat, pročtěte si prosím následující otázky a odpovědi. V případě, že odpověď na svoji otázku zde nenajdete, neváhejte nás kontaktovat a my Vám případné dotazy rádi zodpovíme.

Máte dvě možnosti, můžete zaslat email s termínem ve kterém si chcete objekt zarezervovat majiteli objektu, nejlépe bude uvést i náhradní termín nebo objekt zarezervovat pomocí objednávkového formuláře na konci každé nabídky. Na základě toho Vám majitel odpoví, zda je objekt v daném termínu volný popř.  nabídne další volné termíny.  U každé nabídky je uveden přímý kontakt na majitele objektu.

Ano.  Seznam nabízených ubytování na víkend najdete v sekci Víkendové pobyty na hlavní stránce.

V ceně je ve většině případech zahrnuto ubytování, parkování u objektu, lůžkoviny. V ceně nebývá zahrnuta elektrická energie. V tom případě se při příjezdu do objektu zapíše počáteční stav elektroměru. Na konci pobytu se odečte z elektroměru konečný stav a skutečnou spotřebu uhradíte přímo majiteli. Konkrétní podmínky vám sdělí majitel objektu.

Ano, ve většině ubytovacích zařízení se skládá kauce. Kauci složíte při nástupu na pobyt. Kauce je vratná, v případě, že nedojde při Vašem pobytu k žádnému poškození zařízení, kauci Vám vrátí majitel na konci pobytu.  Pokud by došlo k nějakému poškození, byla by určitá část kauce použita na náhradu případných škod. Výše kauce je uvedena u každého objektu zvlášť.

U každého objektu je vždy uvedeno zda je možnost vzít si sebou svého domácího mazlíčka, ve většině objektů je pejsek povolen.

Vždy záleží na konkrétním ubytování. Většina hotelů a penzionů nabízejí možnost stravování formou polopenze či snídaně. U některých chat či apartmánů je k dispozici kuchyňka s možností vlastního vaření. Vše je uvedeno v popisu objektu.

Nabídka doporučeného ubytování:

DOPORUČUJEME

Penzion pro klidnou dovolenou na Šumavě

DOPORUČUJEME

Penziony a restaurace GAUDEO představují ideální místo, kde strávit rodinnou dovolenou.

DOPORUČUJEME

ubytování se stravováním v penzionu nebo chatkách v krásné přírodě Beskyd

DOPORUČUJEME

Dvě luxusní roubenky s panoramatickým výhledem na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš v Jílovém u Držkova

DOPORUČUJEME

Přijďte se k nám ubytovat a odpočinout si uprostřed krásných Beskyd.

DOPORUČUJEME

Toužíte po odpočinku v příjemném prostředí a hledáte stylové ubytování přímo v Třeboni?