Koupaliště a sportovně relaxační areál, Hluboká nad Vltavou

V Podskalí na levém břehu řeky Vltavy pod zámkem Hluboká láká k odpočinku moderní letní koupaliště. Velký bazén nepravidelného tvaru s 66 m dlouhým toboganem, vířivkou, masážními lůžky a protiproudem doplňují klasické, 25 m dlouhé plavecké dráhy, stranou leží dětské brouzdaliště se skluzavkou a vodním hříbkem a dětský koutek s houpačkami. Pro sportovní vyžití jsou k dispozici kuželky, ping-pong, beachvolejbalové hřiště a rozsáhlá travnatá plocha u řeky Vltavy se slunečníky. K dispozici je parkoviště. V areálu se nachází rychlé občerstvení.

Aquapark je součástí sportovního areálu Hluboká, který mimo jiné zahrnuje kryté i otevřené tenisové kurty, fotbalový areál, zimní stadion, volejbalové kurty, baseballový areál, bowling a dvě golfová hřiště, minigolf, badminton, stolní tenis, petangue, frisbee, koloběžky, in-line bruslení, pro děti je zde spousta vyžití – dětský areál s obří trampolínou, jedná se o největší volně přístupnou trampolínu svého druhu, která je velkým lákadlem jak pro děti, tak pro dospělé. Trampolína má rozměry 13 x 10 m. Děti také jistě velmi potěší šmoulí skluzavka, kde se můžou vyřádit , jsou zde tři sjezdy s různými překážkami, dětský dřevěný hrad, dále různé prolézačky, skluzavky, lezecké stěny a další.

V areálu je také restaurace s koktejl barem, ohniště, místo pro rybaření a dřevěný vstup do řeky s odrazovým můstkem. Pořádají se zde různé akce – svatby, firemní akce, soustředění, školy v přírodě aj. Samozřejmostí je zajištění ubytování.

Kontakty

Koupaliště Hluboká

Podskalí

343 41 Hluboká nad Vltavou

tel. 387 966 097

Sportovně relaxační areál

Sportovní 1276

373 41 Hluboká nad Vltavou

tel. 723 584 866 – manažer p. Bc. David Šťastný

web: https://www.areal-hluboka.cz

Více o minigolfu ve sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou

Minigolf ve sportovně relaxačním areálu Hluboká nad Vltavou