Park sportu, Hrubá Voda u Olomouce

Tady najde vyžití opravdu každý, od těch nejmenších až po puberťáky. A to jak v letních měsících, tak i v zimě.

Nachází se v Hrubé Vodě (cca 20 kilometrů od Olomouce). Park sportu je velmi dobře značen a co je velkou výhodou, můžete sem dojet i vlakem, vlaková zastávka je přímo naproti Parku sportu, takže ideální s dětmi zažít velké dobrodružství a přijet vlakem. Pokud ovšem chcete přijet autem, je tu velké parkoviště, které se nachází přímo u areálu a je ZDARMA.

Asi největším lákadlem nejen pro děti je bobová dráha s celoročním provozem, zatímco se děti budou vesele vozit, vy si v klidu můžete vychutnat kávičku nebo něco k jídlu v hospůdce, která se nachází přímo u bobové dráhy, má i terasu s které je výhled přímo na bobovku. Dále zde můžete vyzkoušet Hrubíkovu naučnou stezku, která se nachází přímo za areálem, Kamzíkova stezka v korunách stromů (ta je vhodná už pro větší děti), bungee trampolínky a hrací prvky pro děti po celém areálu. K odpočinku je tu dostatek dřevěných laviček se stoly, kde se můžete usadit.

Na druhé straně od bobové dráhy se nachází hotel Hluboký dvůr, který kromě samotného ubytování nabízí i příjemné venkovní posezení s jezírkem s rybkami. Za hotelem se potom nachází víceúčelové hřiště, minigolf, Dětský park skřítka Hrubíka (který je zase vhodný pro ty menší děti). Vyzkoušet můžete také jízdu na koních.

Vzít si sebou můžete i kola a projet se po okolí. Všude kolem je krásná příroda.

V zimě pak Park sportu nabízí kromě bobové dráhy, možnost lyžování, 4 sedačkovou lanovku, 3 vleky, dětská lyžařská školička či dětský pás.

Rozhodně se tady nudit nebudete….

Podrobnější informace o všech aktivitách najdete zde: http://www.hrubavoda.cz/

Kontaktní informace

Resort Hrubá Voda

Hrubá Voda 21
783 61, Hlubočky
www.hrubavoda.cz
www.hlubokydvur.cz