Ski areál Mezivodí, Bílá

Lyžařský areál Mezivodí se nachází v oblasti Moravskoslezských Beskyd v obci Bílá, blízko hranic se Slovenskem.

Areál je známý svými dobrými lyžařskými podmínkami a to především díky umělému zasněžování. Každý den se sjezdovky upravují rolbou, i dispozici je také parkoviště zdarma přímo pod sjezdovkou až pro 150 aut.

V areálu se nachází 3 vleky, 4 sjezdovky ze kterých je jedna pro děti a běžkařské tratě o délce 19 km.

Mezi služby nabízené areálem patří dětský ráj s dětským lanovým vlekem o délce 50 m, děti také můžete dát do lyžařské školy, která je pro děti od 3 let, škola je určena nejen pro děti, ale také pro dospělé, školu vedou zkušení instruktoři, kteří Vás naučí základům lyžování nebo jízdě na snowboardu, na konci kurzu se koná závěrečný karneval, jak jinak než na lyžích či snowboardu. Využít můžete také půjčovny lyží a snowboardů a to i pro nejmenší dětičky, půjčovna je v provozu denně, provádí se zde také základní servis lyží a snowboardů.

O ubytování a občerstvení se postará penzion Ledovec, který se nachází v areálu, v penzionu se také nachází již zmiňovaná půjčovna. Ubytování je možné celoročně, je zde možnost pořádání také různých společenských akcí. Jídlo můžete mít formou snídaně, polopenze případně plné penze, která se podává v restauraci penzionu, pokud vám vyhládne při lyžování můžete také navštívit rychlé občerstvení přímo na svahu v chatě, která je vytápěna s nabídkou rychlých jídel včetně polévek a nápojů.

Kontakt

Ski areál Mezivodí

Bílá – Mezivodí 177

Bílá 4, 739 15 Bílá

tel. 558 690 025

email: skimezivodi@seznam.cz