Ski areál Opálená, Pstruží

Areál je umístěn v malebné krajině Beskyd, kde se scházejí dvě obce Pstruží a Čeladná. Dopravní dostupnost je přístupná autem i vlakem. Pro auta je připraveno parkoviště, které je vzdálené asi 80 m, kapacita 100 aut.

V areálu jsou 2 lyžařské vleky uměle osvětleny. Velký s délkou 450 m, převýšením 110 m s kapacitou 900 osob za hodinu. Sjezdovky jsou denně upravovány rolbou.

Předností areálu je svah na kterém si všechny věkové kategorie přijdou na své, pro ty nejmenší je zde připraven dětský park s malým vlekem a lanem, nachází se mimo sjezdovou trať tudíž je ideální pro naučení dětí na lyžích či snowboardu, učení jim bude zpříjemňovat různé překážky – ve formě postaviček, zvířátek, oblouků apod.  Dále můžou využít toho, že v areálu je povoleno sáňkování i bobování. Nejen pro děti je k dispozici lyžařská škola, kde vás naučí základy lyžování, hlídání dětí zdarma. Další aktivitou, kterou můžete využít v areálu je snowpark, kde jsou k dispozici různé bedny, raily, skoky, wallride apod. Pokud vám na sjezdovce vyhládne můžete navštívit bufet přímo na sjezdovce, kde se podává rychlé občerstvení a nápoje nebo stylovou restauraci s domácí kuchyní a terasou, která se nachází uprostřed areálu.

K dalším službám areálu patří večerní lyžování, umělé zasněžování, bezkontaktní odbavovací systém, půjčovna lyží a snowboardů a další.

Areál je v provozu celoročně – využít můžete např. koloběžky, horská kola, lukostřelba. K dispozici je po celý rok také stylová hospůdka s výhledem do okolí.

Kontakt

Ski areál Opálená

Pstruží 8

provozovatel: Mikeska Petr

tel. 604 945 578; 725 828 114

email: skiopalena@seznam.cz