Jeseníky

Jeseníky patří mezi nejkrásnější hory republiky. Za návštěvu stojí v každém ročním období - v létě cykloturistika, v zimě lyžování. Mezi turisty oblíbená místa patří zámek Jánský vrch, vodní elektrárna Dolní Stráně, termální lázně Velké Losiny, lesní bar v Horní Lipové, Vřesová studánka, přírodní rezervace Praděd.

Ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi

Rodinný penzion v klidné lokalitě, na dosah od Dolní Moravy

dovolená na samotě uprostřed přírody

Ubytování v centru Jeseníků v horské vesničce Nové Losiny. Naše chalupy – Daniela, Alena a Tereza – jsou pro Vás připraveny k celoročnímu pronájmu.

Srdečně Vás vítá Eko-farma Orlí vrch, která hospodaří v drsné, ale nádherné krajině Hrubého Jeseníku, na náhorní rovině osady Rejvíz…

Konečně na horách! Jen se nadechněte. Je tady nejčistší vzduch široko daleko a příroda divoká, jak jen ještě může být. Zasportujte si, odpočiňte si a udělejte si dovolenou.

Ubytování u Zajíčků v Branné 73 nabízí: dva čtyřlůžkové apartmány – dvě samostatné postele, jedna dvoupatrová + soc.zařízení pětilůžkový apartmán…

Restaurace a penzion “NA KOVÁRNĚ” Vám nabízí kvalitní ubytování v malebné horské vesničce Branná. V restauraci si můžete odpočinout, osvěžit se a dát si něco dobrého k jídlu.

příjemné ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi

ubytování s možností stravování s celoročním provozem vhodné nejen pro rodiny s dětmi