Apartmány a villa Plischke, Lipová-lázně

Kompletně vybavené apartmány a rodinný penzion s možností vlastního vaření, snídaní či polopenze v malebné lázeňské obci Lipová – lázně.

Lokalita
Lipová-lázně

Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ080009

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Centrální poloha umožňuje snadnou dostupnost ke všem službám. Poblíž ubytování jsou různé restaurace, bar a obchůdky, železniční stanice (3 min. chůze) a autobusová zastávka (5 min. chůze). Obě zařízení poskytují celoroční provoz, jsou vhodné pro rodiny s dětmi, dvojice, jednotlivce i skupiny přátel. Samozřejmostí je venkovní posezení na zahradě, gril, ohniště, sportovní potřeby, možnost zapůjčení horských kol, relaxace v privátním rodinném wellness – sauna, whirlpool, masážní sprchový box, přes letní měsíce se lze osvěžit v rodinném bazénu.

Apartmány

Takže pokud máte zrovna chuť na vlastní snídani, v apartmánu na Vás čeká plně funkční a vybavená kuchyňka s mikrovlnnou troubou, lednicí a várnou konvicí.

K dispozici je přilehlá zahrada – travnaté hřiště, sportovní potřeby, zahradní gril a posezení, ruské kuželky, pískoviště, houpačky, ohniště a zahradní domek .

 • Ubytování je vhodné i pro rodiny s dětmi
 • Zvířata jsou povolena pouze po dohodě s majitelem
 • V objektu není dovoleno kouřit
 • Parkování je zajištěno u objektu
 • Celková kapacita je 15 osob

Podkrovní ložnici pro dvě osoby mohou v případě většího počtu osob či požadavku na více soukromí využít hosté obou apartmánů.

Penzion se nalézá v blízkosti stávajících apartmánů.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Jsou vybaveny běžným nábytkem a lednicí. Na pokojích není možná příprava jídel. K dispozici je plně vybavená společná kuchyň, kde má každý pokoj vlastní skříňku s kompletním nádobím. V objektu je i samostatná místnost určená pro úschovu lyží, kol apod.

Základní kapacita penzionu je 20 osob.

Dispoziční řešení objektu

Přízemí:

 • společenská místnost
 • jídelna
 • společná kuchyň
 • 1 x 3lůžkový pokoj

1. patro:

 • 3 x 4 lůžkový pokoj
 • 1 x 3 lůžkový pokoj

2. patro:

 • 1 x 2 lůžkový pokoj

Ve vnitřních prostorách není možné kouřit a jsou nutné přezůvky, z důvodu téměř všudypřítomných koberců. Parkování je zajištěno u objektu.

K dispozici je plně vybavená společná kuchyň, kde má každý pokoj vlastní skříňku s kompletním nádobím.

Jidelna má základní kapacitu 24 osob. K dispozici je LCD televize a dětská židlička pro malé děti.

Jídelna těsně sousedí s velkou kuchyní, v níž si můžete připravit jak lehké občerstvení, tak se můžete dát do vaření i klasického obědu.

Wellness – sauna pro 3 osoby, masážní sprchový box, vířivka pro 4 osoby. Přes letní měsíce je možné využít venkovní zastřešený rodinný bazén.

Ceník

Aktuálně Vám zašleme kompletní a přesnou cenovou kalkulaci pobytu na vyžádání.

Aktivity v okolí

V okolí se nachází množství sjezdovek, které jsou určeny jak pro pokročilé, tak i pro začátečníky – nejbližší lyžařský vlek je 500 m. Jsou zde i značené běžecké tratě, cyklistické stezky a turistické trasy. Sportovní vyžití – tenis (500m), posilovny, bowling, squash, letní koupaliště (4km), minigolf, kluziště (6km), krytý bazén (10km). Poblíž apartmánů se nachází obchody s potravinami a dalším zbožím, restaurace (nejbližší 200m)

POLOHA

GPS
50.2054016,17.0823321
Adresa

Lipová – lázně 475
790 01 Lipová – lázně

TELEFON
+ 420 604 567 299
EMAIL
apartmany@plischke.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: + 420 604 567 299.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: