Čertův mlýn, Bílý Potok v Jizerských horách

… když hledáte, kam vzít svoje malé čerty

Lokalita
Bílý Potok
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ060017

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Chalupa, která nabízí atmosféru starých časů, místo pro odpočinek i prostor pro čertovské lumpárny.

  • možnost ubytování ve třech pokojích  – najdete tu celkem 15 velkých postelí a dvě dětské postýlky navíc
  • kuchyně je standardně vybavena nádobím – talíře, misky, hrnky, příbory, hrnce, pánve a mnoho dalšího vybavení, kávovar, sporák, trouba,  rychlovarná konvice. Součástí  společenské kuchyně je i krb. Jako pozornost najdete v kuchyni základní suroviny pro vaření – cereálie, kávu, čaj a v ledničce jogurty, šunku, sýr, mléko, máslo a čerstvý chléb.
  • prostor jen pro vaši rodinu, čertovskou partu dětí a rodičů, nebo pro odpočinek v kruhu přátel a bereme i pejsky
  • s láskou renovovaný prostor – nenajdete tu designové skleněné plastiky, ale zase je plně připraven na čertoviny všeho druhu – hraní, házení, hopsání, tahání, kreslení, skládání, hraní, lezení, plazení, psaní, vaření, smažení, nahrávání…
  • venkovní zahrada a za ní schůdky k divokému horskému potoku a jeho tůňkám – další prostor pro vás a vaše čertoviny – cáchání, klouzání, máchání, brouzdání, plavání, lezení, kráčení, skákání, tančení, hopkání, bábovkování, hrabání, pískování, ježdění, kutálení, házení, hopsání a všemožné bláznění a další možné aktivity.
  • celý objekt je přizpůsoben dětem – najdete tu mnoho her pro malé i velké, venku pískoviště plné hraček a zahradu připravenou na dětské dovádění, ve sklípku pod domem jsou k dispozici další hračky, například dětské odrážedlo a další.Samozřejmostí  je vybavení pro děti – jako dětské prkénko, nočník, přebalovací pult, stolička k umyvadlu a další.

Spousta aktivit v okolí – procházky, projížďky na kole, v zimě lyžování. Či navštívit nějakou turistickou zajímavost – Kočičí vrch, chata Hubertka, Hejnický hřeben, Frýdlant a jeho památky.

 

POLOHA

GPS
50.8737676,15.21994
Adresa

Bílý Potok 205

463 62 Bílý Potok v Jizerských horách

TELEFON
+420 605 359 073
EMAIL
info@certuv-mlyn.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 605 359 073.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: