Chalupa Pod Lipou

Ubytování v soukromí s dětmi v Podkrkonoší

Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ030001

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

Vybavení extra: sauna, bazén

POPIS PENZIONU

Chalupa ideální pro ubytování rodiny s dětmi nebo partu přátel. V chalupě se nachází 7 ložnic, 6 koupelen, 6 WC, společenská místnost s  krbem propojená s kuchyňským koutem. Pro děti k dispozici 3 dětské jídelní židličky. Dále možnost využít saunu. Celková kapacita chalupy je 20 – 22 osob.

K venkovnímu posezení slouží zastřešený altán s ohništěm a grilem, pro děti dětské hřiště s houpačkami, skluzavkou, pískovištěm, dále trampolína, stůl na stolní tenis, venkovní bazén, travnaté hřiště na míčové hry. Pozemek je oplocen živým plotem.

V okolí se můžete turistice, cykloturistice (nově značené cyklotrasy), jízda na koni, koupání, houbaření v zimě potom lyžování. Navštívit můžete také  Vraní hory, Adršpašsko teplické skály, Krkonoše, ZOO safari Dvůr Králové n/L, hvězdárna Úpice, Ratibořice, Babiččino údolí, barokní zámek Kuks, Braunův Betlém.

 

 

POLOHA

GPS
50.6389,15.97497
Adresa

Chalupa pod Lipou

Bernartice 53

PSČ 54204

TELEFON
776 144 891
EMAIL
dusanekm@post.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 776 144 891.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: