Chalupa U Popelků

Ubytování v srdci Vysočiny u Nového Města na Moravě

Lokalita
Nové Město na Moravě
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ040010

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

Vybavení extra: dostatek prostoru pro Vaše kola či lyže.

POPIS PENZIONU

Chalupa nabízí ubytování pro 2-7 osob, max. až pro 10 osob, na 7 lůžkách a až 3 přistýlkách. Pohodlné postele jsou rozmístěny ve dvou ložnicích, přistýlky se dají umístit podle potřeb hostů kamkoliv. K dispozici je hostům velká společenská místnost s TV satelitem, a větší kuchyň s jídelním stolem.

V celém objektu je wifi – zdarma. K dispozici je také dětská postýlka, zdarma. Koupelna i WC prošly v r. 2019 na jaře kompletní rekonstrukcí, v koupelně je sprchový kout, ale najdete zde i pračku. (Vanička pro malé děti). V kuchyni naleznete vše potřebné vybavení, včetně el. sporáku, lednice, rychlovarné konvice, myčky nádobí a tablet na mytí. V kuchyni je možné přitopit v chladnějším období i sporákem na dřevo.

Venkovní prostor s komfortem uzavřeného dvora je vybaven trampolínou, pískovištěm, bazénem i pohodlným zahradním nábytkem na otevřené terase a novým dřevěným zahr. nábytkem na terase pod střechou. Gril je přenosný, stejně jako ohniště pro opékání buřtů pro děti. Svoje auta si hosté mohou nechat na příjezdové cestě před vraty nebo uzavřít na dvůr, kde je parkovacích míst až pro 3 auta.

Od vlaku je chalupa vzdálena 2 km, do obce zajíždí autobus asi 3x denně. Autem zajedete až na dvůr. V blízkosti naleznete dostatek restaurací i přírodních či kulturních krás.

POLOHA

GPS
49.5767145,16.0308511
Adresa

Chalupa U Popelků

Jiříkovice 12

592 31 Nové Město na Moravě

TELEFON
777797167
EMAIL
kamila.fajmonova@unet.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 777797167.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: