Chalupa v Pěkné

Chalupa v Pěkné se nachází v malé a klidné obci Pěkná na Šumavě. Nachází se v CHKO a hraničí s NP Šumava.

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ010012

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Veškeré informace o vybavení a volných termínech najdete na našich internetových stránkách, které pravidelně aktualizujeme. V chalupě jsou 3 samostatné ložnice s celkovou kapacitou pro 9 osob. Kuchyňský kout je plně vybaven nádobím pro 9 osob. Je v něm prostorná lednice s mrazákem, myčka nádobí, sklokeramická varná deska, elektrická trouba, varná konvice a mikrovlnná trouba. Součástí kuchyně je prostorný obývací pokoj s velkou sedací soupravou, stolkem, komodou, televizí a čtecím koutkem. Mezi obývacím pokojem a kuchyňským koutem je prostorný jídelní stůl pro 9 osob s přídavnou dětskou jídelní židlí. V objektu jsou dvě sociální zařízení. Samostatné WC a koupelna s WC, sprchovým koutem. V garáži jsou různé sportovní prvky jako pálky na badminton, petanque, míče, aj. Dále také košíky na houby, plátýnka na sušení hub a sušák na prádlo. Na velkém oploceném pozemku chalupy jsou okrasné skalky a záhony, posezení u ohně s roštem na grilování, dětské herní prvky (houpačky, skluzavka), houpací lavice, trampolína, ruské kuželky a hlavně klid, pohoda a krásná Šumavská příroda.

POLOHA

GPS
48.8514706N, 13.9347731E
Adresa

Pěkná 6, 384 51 Nová Pec

TELEFON
605592266
EMAIL
chalupavpekne@seznam.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 605592266.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: