Horský apartmán Pod Koberštejnem, Rejvíz

dovolená na samotě uprostřed přírody

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ080016

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Nabízíme možnost ubytování v příjemném apartmánu se samostatným vchodem a samostatnou zahradou na výjimečném místě, na samotě uprostřed přírody (bývalá hájovna). U nás do lesa plného hřibů a borůvek opravdu kamenem dohodíte, několik metrů před domem teče kouzelná říčka Černá Opava (výborná na otužování i letní koupání).

Hranice Národní přírodní rezervace Rejvíz je od nás jen několk stovek metrů, dům je obklopen dostatkem prostoru pro Vás a Vaše děti, eventuelně pejsky, kočky, papoušky atd.. Cesta vede jen k nám a u domu končí, okolí domu je zcela bezpečné i pro malé děti a je pro pobyt dětí přizpůsobené (sami máme 2 devítileté děti) – najdete u nás dětský hrad i trampolínu.

Ve stejném objektu bydlíme my, majitelé. Jsme Vám k dispozici pokud budete potřebovat, jinak je dům dost velký a má dostatek vchodů abychom si všichni užili naprosté soukromí.

U nás najdete velmi slušný standard ubytování (vhodný i pro nejmenší děti a trávení dlouhé dovolené) v kombinaci s naprostou romantikou a soukromím.

Určitě k nám celoročně dojete i běžným vozem a pohodlně i zaparkujete. Je možné si udělat ohýnek, máte k dispozici vlastní zahradu i přilehlou louku.

I když jsme na samotě, je od nás snadné dojít do některé z výborných rejvízských hospůdek (cca 1 km procházka).

Dispozice apartmánu

Apartmán s obytnou plochou 52m2 se skládá ze dvou samostatných neprůchozích ložnic, obytné kuchyně s jídelním koutem, koupelny s WC a vstupní chodby.

V každé ze 2 ložnic jsou 3 postele, rep. 3 samostatné v jedné ložnici a manželská + samostatná v druhé – snažili jsme se zajistit variabilitu pro pobyty s dětmi event. 2 rodin, manželů s prarodiči atd.

Kuchyň je připravena k samostatnému vaření i na delší dovolené, kromě 2 varných plotýnek najdete i mw troubu s grilem, varnou konvici, chladničku, dostatek nádobí, talířů, skleniček atd,

Pro pobyty s dětmi jsou k dispozici dětské židličky (typ IKEA) a po dohodě i dětská postýlka, v apartmánu je pár základních hraček a další rádi dodáme (pokud si např. zapomenete své oblíbené doma). A kdyby třeba pršelo nějaké pohádky se v IP TV najdou.

Koupelna je vybavena sprchovým koutem.

K dispozici je samostatná místnost k uložení kol a lyží (sklípek), zahrada s ohništěm a grilem, dětský hrad se skluzavkou a domečkem na zahradě, velká trampolína (v létě).

Parkovací místa jsou k dispozici přímo u domu.

V objektu je po domluvě k dispozici sauna (samostatný vchod).

Samozřejmostí je wifi zdarma v celém apartmánu i na zahradě:)

Ceny a obsazenost
Ceny jsme se snažili nastavit vstřícně pro rodiny s dětmi:
Při pronájmu na 3 noci a více, cena do 4 osob  Při pronájmu kratším než 3 noci, cena do 4 osob
Termín Apartman/noc Termín Apartman/noc
3.1.-31.3. 1400,- 3.1.-31.3. 1500,-
1.4.-15.6. 1300,- 1.4.-15.6. 1400,-
16.6.-15.9. 1400,- 16.6.-15.9. 1500,-
16.9.-15.12. 1300,- 16.9.-15.12. 1400,-
16.12.-27.12. 1800,- 16.12.-27.12. 1900,-
28.12.-2.1. 2200,-* 28.12.-2.1.

Pátá dospělá osoba 200,- Kč/noc, dítě 8-15 let 100,- Kč/noc, děti do 8 let zdarma.

Ceny jsou uvedené včetně energií, bez ubytovacího a rekreačního poplatku.

Maximálně je možný pobyt 5 dospělých osob, případně 6 osob včetně dětí (další mrňata navíc po dohodě).

Silvestrovský týden minimálně na 4 noci..

Pobyt se psem po dohodě (při dobrém vychování to není problém), platek za psa 50 Kč/noc. Další drobní přátelé typu papoušek a morče v kleci jsou zdarma.

Brzy se pokusíme web doplnit o kalendář volných termínů, zatím se na Vaše termíny prosím dotazujte emailem. Ona se situace stejně docela mění.

Ubytování je možné v den příjezdu od 13 hodiny, uvolnění apartmánu nejpozději do 10.30 v den odjezdu (po dohodě i později – pokud ten samý den nikdo nepřijíždí, je to vpoho).

POLOHA

GPS
50.2191913,17.32085
Adresa

Rejvíz 67,

793 76 Zlaté Hory

TELEFON
737 241 330
EMAIL
chata@podkoberstejnem.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 737 241 330.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: