P-PENZION Josefův důl

Náš penzion se nachází v klidné části chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v horském středisku Josefův Důl. Region je vhodný k turistickým a cykloturistickým…

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ060001

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Náš penzion se nachází v klidné části chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v horském středisku Josefův Důl. Region je vhodný k turistickým a cykloturistickým horským výletům, v zimě samozřejmě láká milovníky zimních sportů. Pokud hledáte levné ubytování v Jizerských horáchbudete v našem penzionu dozajista spokojeni.

Umístění penzionu ocení hosté, kterým v zimní sezóně vyhovuje dobře dostupný lyžařský vlek pro začátečníky a mírně pokročilé, lyžařský areál Bukovka je přibližně 200m od našeho penzionu. Další lyžařské terény naleznete například v lyžařském areálu Severák, na Špičáku naleznete kvalitní sjezdovky s modernizovanou sedačkovou lanovkou. Vyznavači bílé stopy uvítají dobře dostupnou Jizerskou magistrálu, sportovní lyžaře osloví kolečko lyžařského areálu nad naším penzionem.

Nabízíme Vám:

Lyžařské vleky a Jizerská magistrála v blízkosti

Výborná domácí kuchyně, parkování u objektu

Levné bytování vhodné pro rodiny s dětmi

Pobyty pro školy, lyžařské kurzy, firemní školení

Náš penzion osloví především zájemce o typ levnějšího ubytování, kteří si nezakládají na nadstandardním zázemí, ale uvítají domácí pohostinnost a stravu během pobytu v klidné části Jizerských hor. Josefův důl nabídne dovolenou na horách jak pro aktivní sportovce tak i pro dovolenou s dětmi. Pro děti jsou zde možnosti lyžařských školek, snowpark, dětský lanový vlek a další.. Přes léto můžete využít množství okolních cyklostezek. Náš penzion si můžete pronajmout samozřejmě i na silvestra.

Jizerské hory jsou jedny z nejnavštěvovanějších z českých hor. Ubytování v Jizerských horách je příjemné nejen v zimě, ale i v letní sezoně. Poloha penzionu osloví především ty hosty, kteří vyhledávají klidnější prostředí pro pobyt a relaxaci. Horský ráz lokality nabízí mnoho příležitostí pro sportovní vyžití po celou sezónu, několik tipů jsme pro Vás připravili v sekci Josefův důl.  Vytápěná “lyžárna”, která mimo zimní sezónu slouží cyklistům jako úschovna jízdních kol je součástí vybavení penzionu, více v možnostech ubytování. V letní sezóně Vám naše lesy nabízejí nejen příjemnou procházku, ale i houbařské zážitky.

Ubytovací kapacity

Náš penzion je přizpůsobený pro ubytování 40-ti hostů. Ubytovat se můžete ve dvou až sedmilůžkových pokojích.Obytné je první patro a podkroví s 2-7 lůžkovými pokoji. Každý pokoj má své umyvadlo s teplou/studenou vodou. Sociální zařízení je společné na každém patře. Po dohodě je možno se ubytovat i s Vašimi čtyřnohými miláčky.

Náš penzion osloví především zájemce o typ levnějšího ubytování, kteří si nezakládají na nadstandardním zázemí, ale uvítají domácí prostředí a pohostinnost během pobytu v klidné části Jizerských hor.

Nabízíme prostory vhodné pro:

·         ubytování školních zájezdů např. škol v přírodě·         ubytování lyžařských výcviků·         konání firemních a společenských akcí·         pořádání rodinných oslav·         trávení rodinné dovolené

Prostor pro kulturně-společenské akce

Společenská místnost je vybavena velkým LCD televizorem + SAT, kde je možné sledovat společenské a sportovní pořady. Prostor má kapacitu 30 míst, je vhodný pro konání vzdělávacích akcí. Samozřejmostí je WIFI zdarma.

Stravování, pohoštění

Pro ubytované nabízíme možnost objednání si snídaně, polopenze či plné penze. Milovníky dobrého jídla jistě potěší naše výborná domácí kuchyně s večeřemi připravovanými s láskou a podle osvědčených receptů. Naše stravování ve formě plné penze i polopenze hosté mohou vychutnat v prostorné jídelně v přízemí penzionu. Snídaně, obědy, večeře připravujeme ve vlastní kuchyni penzionu, specifické požadavky návštěvníků na stravu jsme připraveni předem domluvit. Hosté penzionu mohou v průběhu pobytu využívat venkovní posezení s možností opékání na otevřeném ohništi nebo grilování.

Další možnosti a služby:

Součástí penzionu jsou prostory v přízemí, které v zimním období slouží jako vytápěná “lyžárna”, mimo zimní sezónu prostor využijí návštěvníci pro uskladnění jízdních kol. Za využití prostor nic nezaplatíte, je již v ceně za ubytování!

 Josefův důl

Josefův Důl leží v srdci Jizerských hor v malebném údolí řeky Kamenice. Obec Josefův Důl, často právem označována titulem “brána do Jizerských hor”, je vhodné místo pro start jizerskohorských výletů. Nebo vyšlápněte přes vodopád Jedlové a Mariánské boudy, přes pomník lidské tragédie minulého století – přes protrženou přehradu na Bílé Desné až k vodní nádrži Souš.

Sjezdovky

Zimní návštěvníci, kteří vyhledávají upravené sjezdovky, naleznou v našem okolí lyžařské terény různé obtížnosti. Lyžařský vlek Bukovka vzdálený od našeho penzionu cca 500m je ideální pro začínající a mírně pokročilé lyžaře, vhodný může být pro konání lyžařských výcviků. Další lyžařské terény naleznete například v lyžařském areálu Severákna Špičáku naleznete kvalitní sjezdovky s modernizovanou sedačkovou lanovkou.

Jizerská magistrála

Vyznavači bílé stopy uvítají dobře dostupnou Jizerskou magistrálu, sportovní lyžaře osloví kolečko lyžařského areálu nad našim penzionem.

Smržovský most

Jestliže se k nám chystáte vlakem odkudkoliv, čeká Vás cesta přes obec Smržovka. Místní dominantou je smržovský železniční most překonávající hluboké údolí, dále budete pokračovat krajinou proti toku říčky Kamenice až do konečné stanice místní lokálky, do Josefova Dolu.

Ostatní

Jestliže Vás více než-li mocná síla vodních ploch, láká pohled z vysokých věží do krajiny, neměl by Vám uniknout výstup na některou z místních rozhleden. Můžeme Vám vřele doporučit například pohled z Královky, Slovanky, Bramberku či Černé Studnice. Pro příznivce cyklistických závodů na horských kolech se každoročně v Jizerských horách pořádá podzimní Nova Author Cup, během kterého závodníci přijíždějí do cíle na sportovní běžecký areál za naším penzionem. Přírodní rezervace Jedlový důl (vzdálenost 1,5km) se rozprostírá na více než 12 ha. Jde o území významné z hydrologického, geomorfologického i botanického pohledu. Ze správného místa nad “Josefáčem” můžete vidět hráz Josefodolské přehrady, která by určitě neměla ujít Vaší navštěvě.

 

Další zajímavé informace naleznete na cestovatelském informačním portálu ČESKÉ HORY, kde naleznete např. cyklotrasy nebo turistické trasy v Jizerských horách. Další praktické informace rádi podáme návštěvníkům během pobytu nebo se ptejte telefonicky.

 

POLOHA

GPS
50.7729088,15.2358213
Adresa

Dolní Maxov 28

468 44  Josefův Důl

TELEFON
+420 728 761 306
EMAIL
ppenzion@seznam.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 728 761 306.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: