Pension Adamův dvůr, Zdíkov

Místo, kde se sny stávají realitou

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ010007

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

Vybavení extra: Vířivka, sauna, masáže, kavárna, obchůdek s přírodními produkty vlastní výroby

POPIS PENZIONU

Nejobecněji lze náš podnik charakterizovat jako designový penzion. Pokoje jsou proto esteticky koncipované, nikoliv čistě účelné. Některé jsou malinké, některé prostorné a věříme, že si každý najde ten svůj pravý, který mu bude vyhovovat. Všechny jsou ovšem útulné a mají genius loci.

Jsme proto ideálním místem pro páry, které mají rády dobrou kuchyni a klidné, designové prostředí k odpočinku. Součástí všech našich pobytů je výborná polopenze. Snídaně probíhají formou bufetu a u večeří máte na výběr z více druhů předkrmů, jednotného hlavního chodu a dezertu.

Našim hostům se snažíme dopřát maximální servis, užijte si svou dovolenou a nechte se hýčkat. Vše je o domluvě a budeme se vždy snažit Vám vyjít vstříc. Snídáte rádi venku v trávě?….připravíme Vám piknik v naší úžasné zahradě. Nebo si naopak rádi vychutnáváte champagne ve vířivce za svitu měsíce?….ani to pro nás není problém. Nebojte se nám svěřit s Vaší představou o dokonalé dovolené.

Nabízíme výběr několika stylových pokojů pro jedince, páry i rodiny s dětmi, které svými dispozicemi a vybavením přesně odpovídají potřebám svých uživatelů.

Péče o své tělo je velice důležitá, ale nezapomněli jsme ani na Vaši mysl a Vaše smysly.

V naší relaxační zóně prožijete střet pohody, vůně, chuti a klidu, jako v žádném jiném penzionu na Šumavě.

Není nic lepšího než dát si při východu slunce infrasaunu a pak přeběhnout bosi orosenou travou ven do zahrady do vířivky. Budete mít pak jistě energii po celý den a náročné výlety po šumavských stráních zvládnete hravě.

Zatímco se Vám v sauně, krásně uvolní svaly a vířivka Vás osvěží, můžete pak pokračovat v dalším rozmazlování. Ideální je, dát si pak masáž v profesionálním masážním křesle, které nezapomíná ani na péči horních a dolních končetin.

Poté si můžete dát kvalitní bylinný  čaj , který si sušíme a mícháme sami, přímo v našem čajovém koutku. Jak  jinak než v tureckém sedu u stolku z Jemenu, obklopený svíčkami, tóny a vůní orientu. Pro dokonalý zážitek Vám rádi připravíme v koutku vodní dýmku se směsí dle Vašeho výběru.

Neodmyslitelnou součástí našeho penzionu je i prostorná zahrada koncipována tak, aby si každý našel ten svůj koutek, své soukromí, svůj klid. Zkuste se s námi projít po zahradě a poznávat krásu přírody. Zahrada je osvětlená, můžete tak vyzkoušet i noční procházky. Naleznete zde lavičky v různých zákoutích, které jsou v symbióze se zahradou. Dále lehátka, na kterých můžete chytat bronz z horského sluníčka. Máme k dispozici dvě jezírka, která jsou propojená malým potůčkem. Voda díky speciálnímu čerpadlu mezi jezírky stále koluje a tím se okysličuje voda. Díky tomu můžeme mít v jezírkách ryby, které jsou oblíbeným a vždy čerstvým zdrojem naší kuchyně.

Pokud zatoužíte strávit některý z večerů u plápolání ohně, stačí zavítat do středu naší zahrady, kde se nachází kruhové ohniště s lavičkami. Pod nimi naleznete náčiní na opékání, bedýnky se dřevem a vše potřebné pro rozdělání ohně.

Část zahrady jsme věnovali našim bylinkám, ze kterých Vám pak můžeme vyrábět 100% přírodní kosmetiku, ale rádi všechny využíváme i v naší kuchyni. Každá bylinka má svou nezaměnitelnou chuť a vůni. Byla by škoda je maximálně nevyužít.

V zahradě je také dětské hřiště. Určitě každý rodič ocení, když si může v klidu vychutnávat kvalitní kávu na terase, zatímco si jeho ratolest vyhraje na prostorném hřišti. Než si stihne prohlédnout všechny hračky, už budete odpočatí a plni sil.

Další součástí zahrady je prostorný altán v severském stylu s prvky staré stodoly. Jen s výjimkou, že na té naší není střecha klasická, nýbrž i tam využíváme prostor a pěstujeme na ní zeleninu a bylinky pro naší kuchyni. V altánu pořádáme venkovní svatby, dětské narozeniny a všechny akce, které u nás chcete uspořádat. Při těchto akcích plně využíváme i členitost zahrady, kde můžeme připravit různé soutěže apod. Nebráníme se ničemu a je vše jen na Vaší představě. V altánu máme k dispozici projektor, na kterém některé večery promítáme staré filmy . Večeřeli jste někdy pod širým nebem s tisíci světýlek nad sebou a v pozadí Vám hraje hudba ze starých francouzských filmů? Je to skutečně dokonalý zážitek.

K dispozici je Vám i vyhřívaná terasa u bistra. Nemusíte se bát chladných večerů. Zachumlejte se do deky, vychutnávejte si naše kvalitní vína a sledujte miliony hvězd nad sebou.

Možnost pobytových balíčků – https://v6.upperbooking.com/cz/booking/browse/wrap/penzionadamuvdvur?_ga=2.259582339.880498608.1557140257-191009433.1557140257

 

POLOHA

GPS
Adresa

Masákova Lhota 59
Zdíkov
384 73

TELEFON
+420 606 083 125
EMAIL
info@adamuvdvur.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 606 083 125.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: