Pension Adamův dvůr, Zdíkov

Místo, kde se sny stávají realitou

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ010007

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

Vybavení extra: Vířivka, sauna, masáže, kavárna, obchůdek s přírodními produkty vlastní výroby

POPIS PENZIONU

Nejobecněji lze náš podnik charakterizovat jako designový penzion. Pokoje jsou proto esteticky koncipované, nikoliv čistě účelné. Některé jsou malinké, některé prostorné a věříme, že si každý najde ten svůj pravý, který mu bude vyhovovat. Všechny jsou ovšem útulné a mají genius loci.

Jsme proto ideálním místem pro páry, které mají rády dobrou kuchyni a klidné, designové prostředí k odpočinku. Součástí všech našich pobytů je výborná polopenze. Snídaně probíhají formou bufetu a u večeří máte na výběr z více druhů předkrmů, jednotného hlavního chodu a dezertu.

Našim hostům se snažíme dopřát maximální servis, užijte si svou dovolenou a nechte se hýčkat. Vše je o domluvě a budeme se vždy snažit Vám vyjít vstříc. Snídáte rádi venku v trávě?….připravíme Vám piknik v naší úžasné zahradě. Nebo si naopak rádi vychutnáváte champagne ve vířivce za svitu měsíce?….ani to pro nás není problém. Nebojte se nám svěřit s Vaší představou o dokonalé dovolené.

Nabízíme výběr několika stylových pokojů pro jedince, páry i rodiny s dětmi, které svými dispozicemi a vybavením přesně odpovídají potřebám svých uživatelů.

Péče o své tělo je velice důležitá, ale nezapomněli jsme ani na Vaši mysl a Vaše smysly.

V naší relaxační zóně prožijete střet pohody, vůně, chuti a klidu, jako v žádném jiném penzionu na Šumavě.

Není nic lepšího než dát si při východu slunce infrasaunu a pak přeběhnout bosi orosenou travou ven do zahrady do vířivky. Budete mít pak jistě energii po celý den a náročné výlety po šumavských stráních zvládnete hravě.

Zatímco se Vám v sauně, krásně uvolní svaly a vířivka Vás osvěží, můžete pak pokračovat v dalším rozmazlování. Ideální je, dát si pak masáž v profesionálním masážním křesle, které nezapomíná ani na péči horních a dolních končetin.

Poté si můžete dát kvalitní bylinný  čaj , který si sušíme a mícháme sami, přímo v našem čajovém koutku. Jak  jinak než v tureckém sedu u stolku z Jemenu, obklopený svíčkami, tóny a vůní orientu. Pro dokonalý zážitek Vám rádi připravíme v koutku vodní dýmku se směsí dle Vašeho výběru.

Neodmyslitelnou součástí našeho penzionu je i prostorná zahrada koncipována tak, aby si každý našel ten svůj koutek, své soukromí, svůj klid. Zkuste se s námi projít po zahradě a poznávat krásu přírody. Zahrada je osvětlená, můžete tak vyzkoušet i noční procházky. Naleznete zde lavičky v různých zákoutích, které jsou v symbióze se zahradou. Dále lehátka, na kterých můžete chytat bronz z horského sluníčka. Máme k dispozici dvě jezírka, která jsou propojená malým potůčkem. Voda díky speciálnímu čerpadlu mezi jezírky stále koluje a tím se okysličuje voda. Díky tomu můžeme mít v jezírkách ryby, které jsou oblíbeným a vždy čerstvým zdrojem naší kuchyně.

Pokud zatoužíte strávit některý z večerů u plápolání ohně, stačí zavítat do středu naší zahrady, kde se nachází kruhové ohniště s lavičkami. Pod nimi naleznete náčiní na opékání, bedýnky se dřevem a vše potřebné pro rozdělání ohně.

Část zahrady jsme věnovali našim bylinkám, ze kterých Vám pak můžeme vyrábět 100% přírodní kosmetiku, ale rádi všechny využíváme i v naší kuchyni. Každá bylinka má svou nezaměnitelnou chuť a vůni. Byla by škoda je maximálně nevyužít.

V zahradě je také dětské hřiště. Určitě každý rodič ocení, když si může v klidu vychutnávat kvalitní kávu na terase, zatímco si jeho ratolest vyhraje na prostorném hřišti. Než si stihne prohlédnout všechny hračky, už budete odpočatí a plni sil.

Další součástí zahrady je prostorný altán v severském stylu s prvky staré stodoly. Jen s výjimkou, že na té naší není střecha klasická, nýbrž i tam využíváme prostor a pěstujeme na ní zeleninu a bylinky pro naší kuchyni. V altánu pořádáme venkovní svatby, dětské narozeniny a všechny akce, které u nás chcete uspořádat. Při těchto akcích plně využíváme i členitost zahrady, kde můžeme připravit různé soutěže apod. Nebráníme se ničemu a je vše jen na Vaší představě. V altánu máme k dispozici projektor, na kterém některé večery promítáme staré filmy . Večeřeli jste někdy pod širým nebem s tisíci světýlek nad sebou a v pozadí Vám hraje hudba ze starých francouzských filmů? Je to skutečně dokonalý zážitek.

K dispozici je Vám i vyhřívaná terasa u bistra. Nemusíte se bát chladných večerů. Zachumlejte se do deky, vychutnávejte si naše kvalitní vína a sledujte miliony hvězd nad sebou.

Možnost pobytových balíčků – https://v6.upperbooking.com/cz/booking/browse/wrap/penzionadamuvdvur?_ga=2.259582339.880498608.1557140257-191009433.1557140257

 

POLOHA

GPS
Adresa

Masákova Lhota 59
Zdíkov
384 73

TELEFON
+420 606 083 125
EMAIL
info@adamuvdvur.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 606 083 125.


PENZIONY V OKOLÍ

Ubytování Stará škola, Albrechtice v Jizerských horách

Albrechtice

Ubytování v srdci Jizerských hor nejen pro rodiny s dětmi

Chalupa Mlýn pod lesem, Štědrákova Lhota

Štědrákova Lhota

Ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi

Chata Na Horečkách, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Wellness chata je plně vybavená a připravená pro Váš ničím nerušený pobyt a odpočinek. Využijte ubytování pro 14 osob v šesti vybavených ložnicích.

Chalupa na farmě Kovárna, Kamýk

Švihov

ubytování ve stylové venkovské chalupě, na statku u koní v Pošumaví

Vyhledávání: