Pension Větrný mlýn***, Praha 6

ubytování v penzionu hotelového typu se snídaní

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ110001

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

U nás jistě oceníte kvalitní ubytování v Praze s parkováním a snídaní, blízko historického centra Prahy, ale i blízko u letiště Václava Havla Praha, Ruzyně. Pražský hrad a historické centrum i rekreační zóna Hlavního města Praha, letiště a Pražský silniční okruh jsou nedaleko a lehce dostupné jak autem, tak i městskou hromadnou dopravou.

Nabízíme ubytování hotel. typu, kde najdete příjemnou atmosféru typickou pro penzion s komfortem, který poskytují lepší hotely v Praze centrum. Snídaně, Wifi internet připojení a vlastní uzamčené parkoviště v areálu Penzionu jsou v ceně ubytování.

 • Kvalitní a příjemné přenocování v pensionu s možností parkování, který má všechny typy hotelových pokojů – jednolůžkový, dvoulůžkový, třílůžkový a čtyřlůžkový pokoj – celkem 11 pokojů. A navíc i 2 apartmá vhodná pro pobyt větších rodin či skupin do 5 dospělých osob. Ke každému pokoji je zdarma vlastní parkovací místo!
 • Prostorné pokoje a apartmá s předsíní kde je vlastní pohodlná koupelna a WC, lednička – minibar, SAT/DIGI TV, telefon, vestavěný trezorek na cennosti a WiFi připojení k internetu zdarma.
 • Bohatou snídani v ceně ubytování hotelového typu.
 • Vlastní bezplatné a bezpečné parkoviště v uzamčeném areálu pensionu (pro motocykly zastřešený parking).
 • Rychlou městskou, veřejnou dopravu do centra města a na letiště Václava Havla, Ruzyně (zastávka autobusu přímo u penzionu).
 • Rádi zajistíme také individuální transport na letiště Ruzyně, do centra, i do okolí Prahy – a jinam.
 • Vstřícný přístup k hostům a dobré jazykové vybavení personálu je samozřejmostí.

Pension Větrný mlýn Praha garantuje minimálně *** evropský hotelový standard ubytování s parkováním a hlavně čisté a pohodlné pokoje, koupelny a WC. Jistě oceníte bezpečné, snadné a bezplatné parkování vašeho auta přímo v uzamčeném areálu i krásné okolí pensionu, který je vhodný pro ubytování turistů – jednotlivců, párů i skupin do 30 osob. A samozřejmě i rodiny s dětmi najdou v penzionu kvalitní a bezpečné zázemí pro svůj pobyt i pro výlety do okolí Prahy. Pokud je důvodem návštěvy Prahy služební cesta, rekreace, nebo i dovolená v Praze – pobyt u nás je správná volba. Ačkoliv je náš penzion blízko u letiště, tak centrum je nedaleko a buďte bez obav – náš menší rodinný hotel je mimo letový koridor a provozem letiště Václava Havla – Praha Ruzyně nebudete rušeni.

Věřte, že po příjezdu k nám najdete pension – rodinný hotel, který v reálu skutečně odpovídá tomu, na co se nyní díváte. Na rozdíl od mnoha, kteří na webu píší “hotel, rodinný hotel, či Penzion Ruzyně, nebo ubytování Ruzyně”… my tady na adrese Praha Ruzyně opravdu jsme – a rádi Vás zde přivítáme.

CENY UBYTOVÁNÍ

Jednolůžkový pokoj 1 000 Kč
Dvoulůžkový pokoj 1 400 Kč
Třílůžkový pokoj 1 700 Kč
Čtyřlůžkový pokoj 1 900 Kč
Apartmán (5 lůžek, 2 místnosti) 2 400 Kč

Ceny ubytování se rozumí za pokoj na 1 noc, se snídaní, uzamčeným parkingem v areálu pensionu, včetně DPH a všech místních poplatků.

V CENĚ NAŠEHO UBYTOVÁNÍ V PRAZE JE TAKÉ:

 • jedno dítě do 6 let zdarma
 • přidání dětské postýlky zdarma
 • káva, nebo čaj v době mimo snídani zdarma
 • vysoušeč vlasů, žehlička, pračka, žehlicí prkno, varná konvice, apod. k dispozici zdarma

STANDARDNÍ VYBAVENI VŠECH HOTELOVÝCH POKOJŮ V PENZIONU:

 • prostorná koupelna s WC a velmi pohodlným sprchovým koutem
 • WIFI internetové připojení zdarma
 • lednička – minibar
 • SAT/DIGI televize
 • telefon
 • zabudovaný bezpečnostní hotelový trezorek na cennosti
 • příjemný pocit ubytovaných hostů

Apartmán – rozuměj též „speciální rodinný pokoj“ jsou to 2 pokoje oddělené dveřmi (1x třílůžkový a 1x dvoulůžkový pokoj) se společnou předsíní, koupelnou, WC atd. Velmi výhodné pro rodiny s dětmi ve smyslu „ jsme společně a přitom odděleně“ – tedy pro ty klienty, kterým nevyhovuje 4 lůžkový pokoj, ale ani 2 dvoulůžkové pokoje.

** Penzion – Rodinný hotel u letiště Praha, ale i blízko centra. Ubytování, parkování a snídaně v ceně, WIFI internet zdarma.

Penzion je v bezproblémovém provozu již 25 let – i to je záruka, že Vás tu nečeká žádné nemilé překvapení, ale naopak léty prověřený vysoký standard ubytování a kvalitní snídaně.

Ke kvalitě ubytování přispívá i to, že Penzion Větrný mlýn byl originálně vyprojektován a nově postaven přímo jako menší hotel a nejedná se o žádné provizorium, jako jsou penziony v rod. domcích, činžovních domech, přestavěných nebytových prostorách a podobně.

Aktivity v okolí

Pěšky od penzionu – obora Hvězda, Břevnovský klášter, nejkrásnější Pražský park, údolní nádrž Džbán. Těšit se můžete také na historické centrum Prahy, letiště Václava Havla, velké množství nákupních center, obchůdku a služeb. Samozřejmostí je velké kulturní vyžití – kina, divadla, koncerty a jiné.

 

POLOHA

GPS
50.0837659,14.3183869
Adresa

Ruzyňská 3/96
Praha 6–Ruzyně

161 00
Czech republic

TELEFON
+420 235 301 686
EMAIL
alex@pensionmlyn.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 235 301 686.


PENZIONY V OKOLÍ

Ubytování Stará škola, Albrechtice v Jizerských horách

Albrechtice

Ubytování v srdci Jizerských hor nejen pro rodiny s dětmi

Chalupa Mlýn pod lesem, Štědrákova Lhota

Štědrákova Lhota

Ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi

Chata Na Horečkách, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Wellness chata je plně vybavená a připravená pro Váš ničím nerušený pobyt a odpočinek. Využijte ubytování pro 14 osob v šesti vybavených ložnicích.

Chalupa na farmě Kovárna, Kamýk

Švihov

ubytování ve stylové venkovské chalupě, na statku u koní v Pošumaví

Vyhledávání: