Penzion a restaurace U Kašných, Mníšek pod Brdy

penzion a restaurace s vynikající kuchyní a kvalitními službami pro celou rodinu

Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
1204317

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

Vybavení extra: Promítací plátno, projektor, flipchart, DVD, TV, teplé a studené nápoje, rauty, volejbalové a víceúčelové hřiště, úschovna lyží a kol

POPIS PENZIONU

Restaurace a penzion U Kašných se nachází v malé romantické vesničce Rymáni u Mníšku pod Brdy. Ideální místo pro rekreaci v přírodě a sport. Zvláště příjemné je venkovní posezení s krásným výhledem a výběrem kvalitních jídel z domácí kuchyně Slávky Kašné. Ze sportovních aktivit nabízíme například bowling, šipky, stolní fotbal, vzdušný hokej a kulečník.

Penzion se nachází v Rymáni – asi 30 km od Prahy (cca 20 minut z centra Prahy) po dálnici směrem na Strakonice. Z této dálnice se sjíždí sjezdem na Mníšek pod Brdy a pak dále dle ukazatelů nejdříve na Čisovice a pak směr na Rymáně.

Restaurace se rozkládá na dvě části. Jedna je vhodná pro příjemné posezení s přáteli, pro obědy, večeře a oslavy a druhá spíše pro sportovní vyžití. Ideální místo této restaurace vám umožňuje podnikat zdravé procházky do přírody a Brdských lesů, romantické projížďky na kole a houbaření.

POLOHA

GPS
49.1921304,16.6055663
Adresa

Penzion a restaurace U Kašných

Rymáně 655

252 10 Mníšek pod Brdy

TELEFON
606 724 603
EMAIL
petrkasny@seznam.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 606 724 603.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: