Penzion Horácko, Tři Studně

Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní.

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ040005

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Nachází se v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy plné hub, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících – to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice.

Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní, to jsou hlavní přednosti, pro které s k nám budete znovu vracet, stejně jako celá řada návštěvníků před Vámi.

Penzion Horácko – nabídka ubytování

V našem penzionu je pro Vás připraveno celkem 63 lůžek v 15 ti pokojích i apartmánech:

12 x 2-lůžkový pokoj se dvěmi plnohodnotnými přistýlkami
2 x 5-lůžkové standardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji
1 x 5-lůžkové nadstandardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji a obývacím pokojem/pracovnou

Všechny pokoje jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC, čtyřlůžkové pokoje navíc lodžiemi.
V přízemí naleznete společenskou místnost s projekční technikou, příjemný Lounge bar s krbem a letní terasou, šipkami a TV.
Ve sníženém přízemí je pro Vás připravena útulná relaxační tělocvična se stolním tenisem a dále salonek s krbem, kde můžete být i mírně hlučnější a přitom nebudete rušit ostatní ubytované hosty.

V nových objektech sníženého přízemí je k dispozici i moderní wellness se saunou, vířivkou a relaxační mistností s infra ohřevem.

Lounge Bar a sezonní speciality

Nejen pro naše ubytované hosty, ale i všechny kolemjdoucí či projíždějící návštěvníky, je každý den otevřen moderní Lounge Bar s panoramatickým krbem, který zahřeje srdce nejednoho návštěvníka, a velkou letní vyvýšenou terasou s překrásným výhledem do přírody. Na baru naleznete širokou nabídku světových rumů i whisek, teplých i studených, alkoholických i nealkoholických a míchaných nápojů.

Lounge Bar také každý den nabízí návštěvníkům nabídku vyhlášených sezonních specialit. Přijďte v zimním chladném či letním horkém období ochutnat dobroty z naší nabídky, zejména vynikající domácí burgery, steakové minutky, pečené speciality jakou jsou žebra či domácí paštika a mnohé další lahůdky k pivu či vínu . Samozřejmě myslíme i na Vaše nejmenší, i pro ně jsou připraveny vybrané dětské pokrmy.

Naše vyhlášené speciality pro Vás připravuje šéfkuchař pan Jaroslav Sejkora.

Zregenerujte svoji mysl i tělo

Nechte se rozmazlit naším moderním wellness. Horká sauna zrelaxuje každý sval a odplaví stres všedního dne. Trysky horké Whirlpool Vás uvolní a uklidní nervy napjaté stresem moderního života. Infra-sky prohřeje Vaše tělo a připraví ho tak na masáž, kterou Vám rádi zajistíme.

Přijeďte se uvolnit a zrelaxovat do rodinného penzionu Tři Studně. Dopřejte svému tělu a mysli péči, kterou si zaslouží…

Ceník Wellness , maximální kapacita je 6 osob
Pro ubytované hosty je využití Wellness (kromě masáží) v ceně ubytování

Sauna 90 min. 100 Kč / os
Whirlpool 25 min. 1 os. 100 Kč
Sauna + Whirlpool 90 min. 1 os. 150 Kč

V případě zájmu o privátní wellness na 90 minut, je nutné uhradit cenu za 6 osob, tedy celkem 900 Kč.
V případě privátní whirlpool na 25 minut je cena 400 Kč.
V případě privátní sauny je cena 600 Kč za 90 minut

V ceně prostěradlo do sauny
Zapujčení osušky 25 Kč

* na saunovacích lavicích není dovoleno ležet či sedět bez podložení prostěradlem či osuškou, ať již Vámi donešenou či zapujčenou od nás za poplatek.

Ceník masáží, nutná rezervace předem

masáž zad a šíje (30-40 min) 250,-Kč
masáž šíje (15 min) 130,-Kč
masáž dolní končetiny (30 min) 200,-Kč
masáž horní končetiny (20 min) 200,-Kč
masáž celého těla (60-75 min) 500,-Kč
kineziotaping 1 cm pásky 1,-Kč
nalepení tajpu 30,-Kč

Plánujete firemní akci? využijte našich prostor a Crazy bubbles

Pro tyto účely je Vám k dispozici sál s projekční technikou a ozvučením, s kapacitou až 100 osob v divadelním usazení, či na vytvoření tabule až pro 50 osob. Prostor je optimální pro zábavné hudební večery. Dále nabízíme stylovou místnost s krbem ve stylu vinárny až pro 20 osob, též ozvučenou. Místnost je ve sníženém přízemí, a tak je vhodná pro celonoční zábavu, aniž byste rušili ostatní hosty penzionu.

Pokud plánujete akci pro menší počet hostů, je Vám k dispozici prostor Lounge Baru a letní terasy, tedy velmi příjemný prostor s krbem, též ozvučený, se dvěmi LED TV. Kapacita baru je až 20 osob k usazení k tabuli. Kapacita terasy až 30 osob k tabuli.

Ve všech prostorách jsme samozřejmě schopni zajistit celodenní stravování, ať se již jedná o slavnostní oběd, celodenní stravu či večerní raut. Na přání jsme schopni zajistit hudební doprovod k Vaší večerní zábavě

Navázali jsme spolupráci s moderním projektem Crazy bubbles

Víme, jak těžké je zabavit větší skupinu lidí, aby se nikdo nenudil. Proto jsme navázali spolupráci s moderním projektem Crazy Bubbles.

Nejnovější a nejžádanější sportovně-zábavní aktivita posledních měsíců pro firemní akce/teambuilding, svatby, sportovní soustředění, školy, dětské a rodinné dny, bezhlavé vyblbnutí a další nespočet možností. Dostupnost po celý rok ve venkovních i vnitřních prostorech.

Jde o zcela bezpečnou formu eventu – jednotlivé hry se hrají ve speciálních bublinách od renomovaného výrobce originálního vybavení z Evropy.
Projekt Crazy Bubbles jako jediný v ČR a SR disponuje tímto originálním, certifikovaným a atestovaným vybavením, neboť je pro ČR výhradním exkluzivním zástupcem. Kvalita a bezpečnost je tedy zaručena.

Zahrajete si Bubble Football (fotbal v bublině / zorbing fotbal), kruhová vyřazovačka, silové zápasy, 4X, rychlostní slalomy, British Bull Dog a další. Fantazii se meze nekladou, s bublinami můžete vymýšlet nespočet her. Ať už budete v bublině, nebo jen jako divák, připravte se na nekonečné záchvaty smíchu.
Možnost uspořádání turnaje se vším, co k tomu patří – poháry, diplomy, ceny.
Jedná se o řízený program za účasti Crazy Bubbles instruktorů, který je možné uspořádat pro 8 až 1.000 osob. Uspořádáme Vám tento event na klíč.

Svatba na Vysočině, květinové výzdoby Kvítko

Prožijte nejkrásnější den Vašeho života v kulisách idylické přírody na Vysočině. Rádi Vám
pomůžeme s plánováním hostiny, ubytujeme všechny svatebčany, tak abyste se Vy i Vaši hosté mohli v klidu bavit.

Zvolte si penzion Horácko – Tři Studně a my se postaráme, abyste na svůj svatební den (i noc) měli pouze ty nejkrásnější vzpomínky … .

Mnohaleté zkušenosti s plánováním i samotným pořádáním svateb, zajištění kulinářských a gastronomíckých variací, to vše jen podtrhuje naši exluzivitu v tomto oboru.

Ve spolupráci s naší firmou Kvítko Jana Dušková pro Vás přípravíme kompletní květinovou výzdobu přesně dlě Vašich představ a přání, a to za mnohem nižší cenu než konkurenční květinářství. Naši květinovou výzdobu si volí většina svateb, jelikož jsme schopni zajistit přesně takovou výzdobu prostor která do našich vnitřních i venkovních prostor krásně sedí. Nejedná se pouze o květiny ale o kompletní servis výzdoby. Tedy pro Vás připravíme kompletní výzdob prostor či venkovních prostor, včetně organz, svíček a inventáře dle Vašeho výběru. Po celý večer se také o kompletní výzdobu staráme.

Základní ceny

Cena ubytování zahrnuje vstup do wellness

Vstup do wellness ve vecernich hodinach doporucujeme rezervovat.

 

  Ceny v době konání mezinárodních sportovních akcí v regionu
   
Dospělá osoba Dítě do 12-ti let Skupinové pobyty
(od 20-ti osob)
1 osoba na pokoji 2 a více osob na pokoji
/os /os
Nocleh se Snídaní 750,- 500,- 600,- Nocleh snídaně 110 € 75 €
Nocleh s Polopenzí 750,- Polopenze 120 € 85 €
Nocleh s Plnou penzí pouze nad 40 osob, 900 ,- Plná penze 130 € 95 €
 

 

 

 

 

Školy v přírodě  – Plná penze

ŠVP pouze pro 1.stupně ZŠ.  Cena pobytu na dotaz.

  Příplatky / noc
Typ příplatku Cena
Pouze 1 noc 100 Kč
Nadstandardní apartmán 200 Kč
10 €
Obsazení pokoje jednou osobou se snídaní 1100 Kč
Všechny ceny jsou včetně DPH, bez rekreačního poplatku obci ve výši 14,- Kč/os. a noc.
Děti mladší 3 let zdarma, není-li nárokována strava a vlastní lůžko.

Wellness v ceně ubytování neplatí pro skupinové pobyty (ceny).

V případě smíšených tříd ŠVP platí cena pro všechny za nejstarší třídu.

 

 

Ceník ubytování a stravování pro rok 2019

Pravidla rezervace a storno poplatky:

Pro závaznou rezervaci ubytování je požadována záloha ve výši min. 500,- Kč / 50,- EUR na osobu. Rezervace je pro penzion závazná až po uhrazení požadované zálohy. Nebude-li do dohodnuté doby hostem záloha uhrazena, může být ze strany penzionu rezervace jednostranně bez náhrady zrušena

Podmínky a rezervace a storno podmínky v záložce rezervace, při zaslání rezervačního formuláře souhlasíte s rezervačními a storno poplatky.

Uhrazená rezervační záloha je nevratná.

Záloha pro skupinové a firemní akce je 10 000 Kč

 

POLOHA

GPS
49.6115551,16.0348163
Adresa

Tři Studně 104
592 04 Fryšava pod Žákovou horou

TELEFON
+420 777 988 463
EMAIL
info@horacko-penzion.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 777 988 463.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: