Penzion Horácko, Tři Studně

Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní.

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ040005

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Nachází se v malebné obci Tři Studně, v samém srdci Českomoravské vysočiny, v chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Nedotčená příroda, hluboké lesy plné hub, možnost rybolovu i koupání v rybníku Sykovci, bohatá rekreační a sportovní nabídka v letních i zimních měsících – to vše učinilo z malé obce Tři Studně jedno z nejznámějších sportovních a rekreačních středisek v republice.

Snadná dostupnost pro návštěvníky z Moravy i Čech, parkování pro osobní auta i autobusy přímo u objektu a pohodové domácí prostředí s tradiční českou domácí kuchyní, to jsou hlavní přednosti, pro které s k nám budete znovu vracet, stejně jako celá řada návštěvníků před Vámi.

Penzion Horácko – nabídka ubytování

V našem penzionu je pro Vás připraveno celkem 63 lůžek v 15 ti pokojích i apartmánech:

12 x 2-lůžkový pokoj se dvěmi plnohodnotnými přistýlkami
2 x 5-lůžkové standardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji
1 x 5-lůžkové nadstandardní apartmá s 2- a 3-lůžkovými pokoji a obývacím pokojem/pracovnou

Všechny pokoje jsou vybaveny TV, koupelnou se sprchovým koutem a WC, čtyřlůžkové pokoje navíc lodžiemi.
V přízemí naleznete společenskou místnost s projekční technikou, příjemný Lounge bar s krbem a letní terasou, šipkami a TV.
Ve sníženém přízemí je pro Vás připravena útulná relaxační tělocvična se stolním tenisem a dále salonek s krbem, kde můžete být i mírně hlučnější a přitom nebudete rušit ostatní ubytované hosty.

V nových objektech sníženého přízemí je k dispozici i moderní wellness se saunou, vířivkou a relaxační mistností s infra ohřevem.

Lounge Bar a sezonní speciality

Nejen pro naše ubytované hosty, ale i všechny kolemjdoucí či projíždějící návštěvníky, je každý den otevřen moderní Lounge Bar s panoramatickým krbem, který zahřeje srdce nejednoho návštěvníka, a velkou letní vyvýšenou terasou s překrásným výhledem do přírody. Na baru naleznete širokou nabídku světových rumů i whisek, teplých i studených, alkoholických i nealkoholických a míchaných nápojů.

Lounge Bar také každý den nabízí návštěvníkům nabídku vyhlášených sezonních specialit. Přijďte v zimním chladném či letním horkém období ochutnat dobroty z naší nabídky, zejména vynikající domácí burgery, steakové minutky, pečené speciality jakou jsou žebra či domácí paštika a mnohé další lahůdky k pivu či vínu . Samozřejmě myslíme i na Vaše nejmenší, i pro ně jsou připraveny vybrané dětské pokrmy.

Naše vyhlášené speciality pro Vás připravuje šéfkuchař pan Jaroslav Sejkora.

Zregenerujte svoji mysl i tělo

Nechte se rozmazlit naším moderním wellness. Horká sauna zrelaxuje každý sval a odplaví stres všedního dne. Trysky horké Whirlpool Vás uvolní a uklidní nervy napjaté stresem moderního života. Infra-sky prohřeje Vaše tělo a připraví ho tak na masáž, kterou Vám rádi zajistíme.

Přijeďte se uvolnit a zrelaxovat do rodinného penzionu Tři Studně. Dopřejte svému tělu a mysli péči, kterou si zaslouží…

Ceník Wellness , maximální kapacita je 6 osob
Pro ubytované hosty je využití Wellness (kromě masáží) v ceně ubytování

Sauna 90 min. 100 Kč / os
Whirlpool 25 min. 1 os. 100 Kč
Sauna + Whirlpool 90 min. 1 os. 150 Kč

V případě zájmu o privátní wellness na 90 minut, je nutné uhradit cenu za 6 osob, tedy celkem 900 Kč.
V případě privátní whirlpool na 25 minut je cena 400 Kč.
V případě privátní sauny je cena 600 Kč za 90 minut

V ceně prostěradlo do sauny
Zapujčení osušky 25 Kč

* na saunovacích lavicích není dovoleno ležet či sedět bez podložení prostěradlem či osuškou, ať již Vámi donešenou či zapujčenou od nás za poplatek.

Ceník masáží, nutná rezervace předem

masáž zad a šíje (30-40 min) 250,-Kč
masáž šíje (15 min) 130,-Kč
masáž dolní končetiny (30 min) 200,-Kč
masáž horní končetiny (20 min) 200,-Kč
masáž celého těla (60-75 min) 500,-Kč
kineziotaping 1 cm pásky 1,-Kč
nalepení tajpu 30,-Kč

Plánujete firemní akci? využijte našich prostor a Crazy bubbles

Pro tyto účely je Vám k dispozici sál s projekční technikou a ozvučením, s kapacitou až 100 osob v divadelním usazení, či na vytvoření tabule až pro 50 osob. Prostor je optimální pro zábavné hudební večery. Dále nabízíme stylovou místnost s krbem ve stylu vinárny až pro 20 osob, též ozvučenou. Místnost je ve sníženém přízemí, a tak je vhodná pro celonoční zábavu, aniž byste rušili ostatní hosty penzionu.

Pokud plánujete akci pro menší počet hostů, je Vám k dispozici prostor Lounge Baru a letní terasy, tedy velmi příjemný prostor s krbem, též ozvučený, se dvěmi LED TV. Kapacita baru je až 20 osob k usazení k tabuli. Kapacita terasy až 30 osob k tabuli.

Ve všech prostorách jsme samozřejmě schopni zajistit celodenní stravování, ať se již jedná o slavnostní oběd, celodenní stravu či večerní raut. Na přání jsme schopni zajistit hudební doprovod k Vaší večerní zábavě

Navázali jsme spolupráci s moderním projektem Crazy bubbles

Víme, jak těžké je zabavit větší skupinu lidí, aby se nikdo nenudil. Proto jsme navázali spolupráci s moderním projektem Crazy Bubbles.

Nejnovější a nejžádanější sportovně-zábavní aktivita posledních měsíců pro firemní akce/teambuilding, svatby, sportovní soustředění, školy, dětské a rodinné dny, bezhlavé vyblbnutí a další nespočet možností. Dostupnost po celý rok ve venkovních i vnitřních prostorech.

Jde o zcela bezpečnou formu eventu – jednotlivé hry se hrají ve speciálních bublinách od renomovaného výrobce originálního vybavení z Evropy.
Projekt Crazy Bubbles jako jediný v ČR a SR disponuje tímto originálním, certifikovaným a atestovaným vybavením, neboť je pro ČR výhradním exkluzivním zástupcem. Kvalita a bezpečnost je tedy zaručena.

Zahrajete si Bubble Football (fotbal v bublině / zorbing fotbal), kruhová vyřazovačka, silové zápasy, 4X, rychlostní slalomy, British Bull Dog a další. Fantazii se meze nekladou, s bublinami můžete vymýšlet nespočet her. Ať už budete v bublině, nebo jen jako divák, připravte se na nekonečné záchvaty smíchu.
Možnost uspořádání turnaje se vším, co k tomu patří – poháry, diplomy, ceny.
Jedná se o řízený program za účasti Crazy Bubbles instruktorů, který je možné uspořádat pro 8 až 1.000 osob. Uspořádáme Vám tento event na klíč.

Svatba na Vysočině, květinové výzdoby Kvítko

Prožijte nejkrásnější den Vašeho života v kulisách idylické přírody na Vysočině. Rádi Vám
pomůžeme s plánováním hostiny, ubytujeme všechny svatebčany, tak abyste se Vy i Vaši hosté mohli v klidu bavit.

Zvolte si penzion Horácko – Tři Studně a my se postaráme, abyste na svůj svatební den (i noc) měli pouze ty nejkrásnější vzpomínky … .

Mnohaleté zkušenosti s plánováním i samotným pořádáním svateb, zajištění kulinářských a gastronomíckých variací, to vše jen podtrhuje naši exluzivitu v tomto oboru.

Ve spolupráci s naší firmou Kvítko Jana Dušková pro Vás přípravíme kompletní květinovou výzdobu přesně dlě Vašich představ a přání, a to za mnohem nižší cenu než konkurenční květinářství. Naši květinovou výzdobu si volí většina svateb, jelikož jsme schopni zajistit přesně takovou výzdobu prostor která do našich vnitřních i venkovních prostor krásně sedí. Nejedná se pouze o květiny ale o kompletní servis výzdoby. Tedy pro Vás připravíme kompletní výzdob prostor či venkovních prostor, včetně organz, svíček a inventáře dle Vašeho výběru. Po celý večer se také o kompletní výzdobu staráme.

Základní ceny

Cena ubytování zahrnuje vstup do wellness

Vstup do wellness ve vecernich hodinach doporucujeme rezervovat.

 

  Ceny v době konání mezinárodních sportovních akcí v regionu
   
Dospělá osoba Dítě do 12-ti let Skupinové pobyty
(od 20-ti osob)
1 osoba na pokoji 2 a více osob na pokoji
/os /os
Nocleh se Snídaní 750,- 500,- 600,- Nocleh snídaně 110 € 75 €
Nocleh s Polopenzí 750,- Polopenze 120 € 85 €
Nocleh s Plnou penzí pouze nad 40 osob, 900 ,- Plná penze 130 € 95 €
 

 

 

 

 

Školy v přírodě  – Plná penze

ŠVP pouze pro 1.stupně ZŠ.  Cena pobytu na dotaz.

  Příplatky / noc
Typ příplatku Cena
Pouze 1 noc 100 Kč
Nadstandardní apartmán 200 Kč
10 €
Obsazení pokoje jednou osobou se snídaní 1100 Kč
Všechny ceny jsou včetně DPH, bez rekreačního poplatku obci ve výši 14,- Kč/os. a noc.
Děti mladší 3 let zdarma, není-li nárokována strava a vlastní lůžko.

Wellness v ceně ubytování neplatí pro skupinové pobyty (ceny).

V případě smíšených tříd ŠVP platí cena pro všechny za nejstarší třídu.

 

 

Ceník ubytování a stravování pro rok 2019

Pravidla rezervace a storno poplatky:

Pro závaznou rezervaci ubytování je požadována záloha ve výši min. 500,- Kč / 50,- EUR na osobu. Rezervace je pro penzion závazná až po uhrazení požadované zálohy. Nebude-li do dohodnuté doby hostem záloha uhrazena, může být ze strany penzionu rezervace jednostranně bez náhrady zrušena

Podmínky a rezervace a storno podmínky v záložce rezervace, při zaslání rezervačního formuláře souhlasíte s rezervačními a storno poplatky.

Uhrazená rezervační záloha je nevratná.

Záloha pro skupinové a firemní akce je 10 000 Kč

 

POLOHA

GPS
49.6115551,16.0348163
Adresa

Tři Studně 104
592 04 Fryšava pod Žákovou horou

TELEFON
+420 777 988 463
EMAIL
info@horacko-penzion.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 777 988 463.


PENZIONY V OKOLÍ

Ubytování Stará škola, Albrechtice v Jizerských horách

Albrechtice

Ubytování v srdci Jizerských hor nejen pro rodiny s dětmi

Chalupa Mlýn pod lesem, Štědrákova Lhota

Štědrákova Lhota

Ubytování v Jeseníkách pro rodiny s dětmi

Chata Na Horečkách, Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Wellness chata je plně vybavená a připravená pro Váš ničím nerušený pobyt a odpočinek. Využijte ubytování pro 14 osob v šesti vybavených ložnicích.

Chalupa na farmě Kovárna, Kamýk

Švihov

ubytování ve stylové venkovské chalupě, na statku u koní v Pošumaví

Vyhledávání: