Penzion Horizont, Janoušov

ubytování v klidném prostředí podhorské vesničky s možností stravování nejen pro rodiny s dětmi

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ080007

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

Vybavení extra: K penzionu patří také lyžařský vlek o délce 460m, který je strojově upravován rolbou

POPIS PENZIONU

V našem penzionu je k dispozici celkem 55 lůžek. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s přistýlkou (přistýlka je jako rovnocenná postel) a čtyřlůžkové apartmány. Každý pokoj je vybaven samostatným WC a sprchovým koutem (apartmány vanou). Všechny pokoje mají své balkony situované na slunnou jižní či západní stranu. Volný čas můžete trávit ve společenské místnosti, kde je možné sledovat televizi, nebo můžete využít prostorů suterénu, kde si můžete zahrát stolní tenis či kulečník.

Penzion disponuje vlastní kuchyní, vybrat si tak můžete, zda budete chtít polopenzi či plnou penzi. Strava pro skupinové pobyty je vždy konzultována s vedoucí kuchyně a dle požadavků upravena ke spokojenosti klientů.

Na společenskou místnost navazuje rozlehlá terasa s letním posezením. Vedle penzionu se nachází víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem, kde je možno hrát tenis, volejbal, nohejbal, košíkovou nebo malou kopanou. Pro malé děti je k dispozici pískoviště a areál s rozmanitými houpačkami a průlezkami prolézačkami. Dále je k dispozici venkovní posezení s udírnou a krbem. V zimě můžete využít lyžařský vlek, který také patří k penzionu.

Pro rodiny s dětmi i cyklisty máme širokou nabídku aktivit a zábavy. V zahradě je k dispozici pískoviště, kolotoč, houpačky a víceúčelové hřiště s umělým travnatým povrchem trávou. Okolní příroda nabízí skvělý terén pro cyklistiku, pěší turistiku a houbaření, v zimní sezóně je okolní krajina vhodná pro běžkařský sport. Oblíbené jsou výlety na partyzánské bunkry, do „Hospůdky u Straky“ v sousední vesnici Jakubovice, do Rudy nad Moravou na nově zrekonstruované koupaliště, ke kostelu Svaté trojice a následně na Severomoravskou chatu. Oblíbené jsou také výlety do města Králíky, kde můžete navštívit poutní kostel Hedeč z dob baroka či vojenské muzeum.

– Oslavy, firemní a další slavnostní akce
Náš penzion je také možné využít k pořádání oslav či jiných slavnostních příležitostí. S těmito akcemi máme již bohaté zkušenosti. Nabízíme doprovodné služby, jako je např. grilování masa (selata, kuřata aj.), živá kapela, vystoupení kouzelníka a další… Můžeme také zajistit možnost uspořádání soutěže ve střelbě na asfaltové holuby, popř. z malorážky na terč.

– Svatby
Pro realizování svateb je penzion ideálním místem. Svatební obřad, resp. oddání lze uskutečnit přímo v areálu penzionu, nebo v místní malebné kapli. Jsme otevřeni všem novým nápadům a snažíme se naplnit všechny Vaše požadavky a přání tak, aby byl Váš den „D“ stoprocentní. Na svatební hostinu zajistíme a připravíme svatební menu, rauty, grilované maso, alkohol, nealkoholické nápoje, míchané nápoje atd. Můžeme doporučit kvalitní živou hudbu, fotografa a další. Samozřejmostí je také možnost ubytování svatebních hostů v penzionu a využití všech míst, které penzion nabízí. Na pořádání svateb vyhrazujeme vždy celý víkend (pá – ne).
Zajistíme program i veškeré občerstvení. Vy si můžete jen užívat, starosti přenechejte nám!!!

Náš penzion je hojně využíván školami v přírodě, ozdravovacími pobyty dětí v přírodě, letními tábory, sportovními školami, cyklistickými kurzy atd. V zimě díky lyžařskému vleku s umělým zasněžováním a strojovému upravování sjezdovky je ideální pro lyžařské výcviky.

Ceník

Zimní

ubytování 250,- osoba/noc
plná penze 200,- (poloviční porce 70% ceny)
polopenze 120,- (poloviční porce 70% ceny)

Letní

ubytování 200,- osoba/noc
plná penze 200,- (poloviční porce 70% ceny)
polopenze (poloviční porce 70% ceny)

Děti 1-3 roky zdarma
Pes zdarma
Skupinám nad 15 osob lze poskytnout slevu dle individuální domluvy.
V případě zájmu mě neváhejte využít kontaktní formulář.

Ceník Vleku

Celodenní – dospělý: 290,- (8:30 – 16:30)
Celodenní – dítě: 250,- (8:30 – 16:30)
10 jízd – 100,-

Tip na výlet – Pradědovo muzeum v Bludově

Pradědovo dětské muzeum v Bludově

POLOHA

GPS
50.0145281,16.8444061
Adresa

Janoušov 82

789 91 Janoušov

TELEFON
+420 604 174 345
EMAIL
kubicek61@seznam.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 604 174 345.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: