Penzion Medvídek

Rodinný penzion v srdci Jizerských hor s ideální polohou na turistické i cyklistické výlety.

Lokalita
Josefův Důl
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ060016

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Pronajímáme celé podkroví, kde jsou 3 pokoje s maximální kapacitou 13 lůžek. Ideální ubytování pro 3 spřátelené rodiny s dětmi. Pokoje pronajímáme i jednotlivě. Každý pokoj má vlastní koupelnu a k dispozici je společná plně vybavená kuchyňka s jídelním koutem a TV. Venku je hostům k dispozici příjemné posezení, gril, přírodní ohniště a dětské hřiště. Kolem penzionu vedou turistické stezky i cyklotrasy.

V zimě se 50 m od penzionu nachází lyžařský vlek Peklo, ideální pro malé lyžaře. Ve středisku SkiLucifer je možné si objednat školičku lyžování. 700 m od penzionu se upravuje rolbou běžecká stopa, která se napojí na lyžařskou magistrálu.

Pro milovníky výborného jídla doporučujeme návštěvu restaurace hotelu V Nebi. Nedaleký hotel Peklo zase poskytuje perfektní zázemí pro děti, vnitřní hernu a veliké dětské venkovní hřiště, které mohou používat i hosté restaurace a venkovní terasy.

Ceník – http://www.penzionmedvidek.cz/cenik

 

POLOHA

GPS
49.4655596,17.1242677
Adresa

Josefův Důl 364, 468 44

 

TELEFON
606913356
EMAIL
ubytovani@penzionmedvidek.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 606913356.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: