Penzion v zahradě, Vrbno pod Pradědem

Rodinný penzion se nachází v části Železná ve Vrbně pod Pradědem.

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ070004

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Rodinný penzion se nachází v části Železná ve  Vrbně pod Pradědem. Nabízí ubytování   v 6 pokojích a jednom samostatném 2 pokojovém bytě. Celková kapacita penzionu je 20 lůžek. Pokoje jsou 2 a 3 lůžkové se společným soc. zařízením nebo samostatný byt s vlastním sociálním zařízením s kapacitou 5 lůžek. Součástí objektu je velká okrasná zahrada s venkovním posezením, ohništěm a prolézačkami pro děti.  Za hranicí pozemku  vede cyklostezka a turistické značky. Parkování  v areálu penzionu. K dispozici plně vybavené kuchyně, TV,video, internet, telefon na pevné linky zdarma.

V provozu uměle zasněžovaná sjezdovka. V zimě je k dispozici ski-areál Ovčárna-Praděd (lyžování do května), z obce je dobré autobusové spojení až k vlekům. Upravované běžkařské tratě v okolí penzionu. V létě značené turistické a cyklistické tratě, houbaření, procházky do lesa u penzionu. Rybolov – Rybářská bašta. Letní bazén ve městě, solárium, krytý bazén 20km, koupání v řece Opavě.

V blízkosti lázně Karlova Studánka, zde volně dostupné Léčebné Prameny, zámek ve Velkých Losinách, kde je i ruční papírna s muzeem, termální koupaliště a lázně. Možnost návštěvy a nákupu v soukromé sklárně, kde vyrábějí repliky historického skla, exkurze do Přečerpávací vodní elektrárny Dlouhé Stráně (nejmodernější v Evropě – druhou můžete vidět až v Brazílii). Banka, bankomat, 2 diskotéky ve městě.

Celodenní výlety k polským jezerům – ideální místo pro vodní sporty (20km k hraničnímu přechodu ve Zlatých Horách, jezera leží u hranic).

Zimní sezona – ceny:
Jednodenní pobyt : 320,- Kč/den

Týdenní pobyty : 270,- Kč/den

Letní sezona – ceny:

Jednodenní pobyt:  270,- Kč/den

Týdenní pobyty : 220,- Kč/den

POLOHA

GPS
50.1209513,17.3831569
Adresa

Železná 87

793 26 Vrbno pod Pradědem

TELEFON
+420 737 706 834
EMAIL
j.berger@centrum.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +420 737 706 834.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: