Rodinné domky, Oldřichov v Hájích

Vhodné pro pobyty s nejen s rodinou. Týdenní, víkendové nebo po dohodě i jinak dlouhé.

Lokalita
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ060015

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

V příjemném prostředí západní části Jizerských hor, jsou Vám i Vašim přátelům k dispozici 2 rekreační chalupy které se nacházejí v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor v obci Oldřichov v Hájích.

Obec leží približne 12 km od Liberce a 8 km od Frýdlantu v Čechách v půvabné krajine která nabízí svým návštevníkům výborné podmínky k letní i zimní rekreaci.

Rekreační chalupy jsou ideálně položeny v centru Oldřichova v Hájích, jen několik metrů od restaurace, samoobsluhy a od zastávky jak autobusové tak železniční do Liberce, Frýdlantu v Čechách a Hejnic.

Ubytování

V obou rekreačních chalupách je 3x 2-lůžkový pokoj,1x 4-lůžkový pokoj, velká společenská místnost s krbem a televizí, kuchyň (elektrický sporák, chladnička, mrazák mikrovlná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), v přízemí koupelna s WC, v patře samostatné WC.

Pokoje jsou vytápěny elektrickými přímotopy, ve společenské místnosti navíc velká krbová kamna která Vám zpříjemí svým živým ohněm večerní posezení.

Na požádání možnost internetové přípojky.

U chalup je vlastní parkoviště pro hosty. K dispozici je zahradní posezení, ohnište, zahradní gril.

Aktivity v okolí

V okolí jsou hřebeny Jizerských Hor. V létě je zde možnost jak pěší turistiky, tak i výletů na kole. Okolní lesní cesty jsou vhodné i pro trekingová kola. Většina hřebenových cest v Jizerských Horách je buď panelových nebo asfaltových. Je zde i možnost napojení na některou z cyklostezek. Z okolních skalních vyhlídek jsou překrásné pohledy do krajiny. Možnost koupání zajišťuje místní požární nádrž, vodní nadrž Fojtka 3 km, Mlýnice 4 km nebo Šolcův rybník 3 km. Další možností koupání je plavecky bazén v Liberci nebo Aquapark Babylon v Liberci. V zimě se zde dá sáňkovat, bobovat, chodit na běžky (magistrála cca 4-5 km). Sjezdovky jsou buď na Ještědu nebo v Bedřichově. Pro dovádění na sněhu je zde ovšem místa dostatek. Po celý rok je odtud překrásný výhled na protější hřeben Jizerských Hor. Inlainová dráha 3,5 km, 100 m od domku.

POLOHA

GPS
50.8512088,15.0855613
Adresa

Rekreační domky, Oldřichov v Hájích

Oldřichov v Hájích 64

463 21

TELEFON
+421 724 971 232, +421 724 412 786
EMAIL
Libuse.senohrabkova@gmail.com

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: +421 724 971 232, +421 724 412 786 .


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: