Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ070009

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Celková kapacita je 8 osob ve dvou pokojích.

V přízemí se nachází koupelna s toaletou a sprchovým koutem, prostorný obývací pokoj propojený s jídelním koutem a kuchyní. Kuchyň je plně vybavena elektrickými spotřebiči jako jsou lednička, rychlovarná konvice, topinkovač, sklokeramická deska, mikrovlnná a horkovzdušná trouba. Vyzkoušet můžete ale i méně známé spotřebiče jakými jsou dva různé ruční presovače, solární konvice nebo solární nabíječka. V obývacím pokoji je pak rádio a televize. V  prvním patře jsou dva pokoje a toaleta. V prvním pokoji je manželská postel a dvě další lůžka. V druhém pokoji je pak manželská postel a prostorný rozkládací gauč. Vytápění v celé chatě je zajišťováno elektrickými přímotopy.

Na přání vám pro vaše ratolesti nachystáme dětskou židličku, cestovní postýlku nebo nočník. Hračky pro nejmenší jsou součástí vybavení chaty, stejně jako množství knih různých žánrů a deskové hry.

POLOHA

GPS
49.5303044,18.5167506
Adresa

Krásná pod Lysou horou č.p. 358, 73904

TELEFON
775220117
EMAIL
urottku@gmail.com

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 775220117.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: