U Veličky, Baťův kanál

Ubytování v srdci Slovácka při Baťově kanálu – romantika, dobrodružství, vhodné pro rodiny s dětmi, nebo cyklisty. Výlety za vínem, či pivem rádi zprostředkujeme. Dobrodružství na Baťáku zařídíme.

Lokalita
Strážnice
Turistická oblast
Typ ubytování
Kód objektu
CZ020004

VYBAVENÍ

Bazén venkovní

Bazén vnitřní

Venkovní dětské hřiště

Trampolína

Dětská herna v budově

Babysitting

Animační programy

Ubytování s domácím mazlíčkem

Bezbariérový přístup

Parkování

Sportovní vybavení

Klimatizace

Platba kartou

Internet Wi-fi

Víkendové pobyty

Snídaně

Restaurace

Wellness

POPIS PENZIONU

Penzion,  ve kterém na vás čekají čtyři pokoje (2 x dvoulůžko, 2 x čtyřlůžko), celkem 12 lůžek + 4 přistýlky. Snídaně za příplatek, děti do 5-ti let snídaně zdarma.

Disponujeme dětskou postýlkou, stoličkami, společná kuchyňka s ledničkou. Při dvoulůžkových pokojích vlastní sociální zařízení.

Areál objektu oplocen, vlastní parkování, wifi, dětské hřiště, možnost výpůjčky člunů, kol, koloběžek, pingpongový stůl, stolní fotbálek, atd.

Přímo u objektu možnost rybaření.

Baťův kanál je velmi oblíbené místo turistů, cykloturistů, možnost plavby lodí a také pro milovníky dobrého vína ( spousta vinařských cest, vinic a sklípků).

 

POLOHA

GPS
48.9095411,17.316615
Adresa

U Plavebního kanálu 1326, Strážnice 696 62

TELEFON
739 800 586
EMAIL
info@uvelicky.cz

REZERVOVAT POBYT

Prostřednictvím našich stránek si můžete rezervovat pobyt ve vybraném zařízení. Jedná se pouze o zprostředkování s provozovatelem objektu. Neneseme žádnou zodpovědnost, zda objednávka proběhne nebo ne. Nečíníme si žádný nárok na marži z prodeje. Pokud Vám provozovatel objektu neodpoví do 24 hodin – obraťte se na něj telefonicky na číslo: 739 800 586.


PENZIONY V OKOLÍ

Chalupa Nítovice

Nítovice

Ubytování v CHKO Třeboňsko

Roubenka U Rottků, Krásná pod Lysou horou

Stylová roubenka v lůně přírody pod Lysou horou

Chata Lucie, Roudnice nad Labem

Chata Lucie se nachází pod úpatím hory Říp, pouhých 30 minut od Prahy. Tato nově zrekonstruovaná chata nabízí ubytování až pro 12 osob.

Penzion Daja, Horní Planá u Lipenské přehrady

Horní Planá

Rádi trávíte dovolenou v srdci přírody? Jihočeská přehrada a její okolí je ideální místo pro váš odpočinek a prožití příjemných chvil s rodinou…..

Vyhledávání: