Wellnesscentrum Aqua viva v lázních Aurora, Třeboň

Třeboňské lázně Aurora najdete na západním okraji města na břehu rybníka Svět. Nenechte se oklamat názvem, kromě bohatě vybaveného wellness centra tu najdete i krytý vodní ráj se spoustou atrakcí. Je tu například divoká řeka, perličková masážní lavice, masážní stěna, chrliče, vodní hříbek, 40 m dlouhý tobogan a dvě vířivky. Relaxační bazén je propojen s 25 m dlouhým plaveckým bazénem, napuštěným mírně slanou vodou. Stranou pak leží dětské brouzdaliště, k dispozici je i fitness centrum, sauna, vibrosauna,  masážní lůžka Dry Jet, floating (relaxační vana ve tvaru mušle, vhodná i pro dvě osoby, kdy je naplněna velmi slanou tekutinou, teplota vody 36 stupňů a délka procedury 50 min.), parní kabinka, bowling, squash, tělocvična, kosmetika, kadeřnictví, restaurace, kongresové sály a další služby.

Jelikož se jedná o lázeňský objekt, je zde samozřejmostí možnost ubytování v pokojích či apartmánech, kde si můžete vychutnávat některý z lázeňských relaxačních pobytů. Pro ubytované je zde také možnost půjčení a úschovny kol, kde bližší informace se dozvíte na recepci.

V prostoru vstupní haly se nachází aqua info centrum, kde můžete provést rezervaci na některou z nabízených služeb nebo si zakoupit zvýhodněné vstupné popř. se poradit s obsluhou o všech nabízených službách.

Kontakt

Lázně Aurora

Lázeňská 1001

379 13 Třeboň

tel. 384 750 127 infocentrum lázní

email:kultura@aurora.cz