Zoo koutek a dinopark Vyškov

Zoo koutek v centru Vyškova je ideální pro nejmenší návštěvníky, kteří se tak seznámí se zvířátky, k vidění je zde celkem 456 zvířat. Vaše děti jistě nejvíce zaujme „Babiččin dvoreček“, kde procházíte přímo mezi zvířaty a můžete je krmit či si je pohladit (kozy, ovce, kachny, husy…). Kromě zvířátek se děti mohou těšit také na dětské hřiště, kde se dosytosti vydovádí.

Velkou výhodou je propojení s dinoparkem, který se nachází na okraji města Vyškova.  Přímo v zoo koutku si zakoupíte vstupenku i do dinoparku (je možné si koupit pouze vstupenku do zoo koutku). Zde vás vyzvedne Dinoexpres, který vás zaveze do dinoparku.

V dinoparku se můžete těšit na modely dinosaurů v životních velikostech (některé se zvukovými efekty), 4D kino, lanová dráha DinoBike, spousta občerstvení, dětské hřiště, Paleontologické pískové dětské hřiště, Dinoshop se suvenýry.

V samotném dinoparku se konají i různé akce např. Noční prohlídky dinoparku (nasvícené scény, netradiční noční prohlídka dinoparku, pro nejodvážnější sjezd na Dinobike).

Pokud vaše děti milují dinosaury, po ČR je několik dalších dinoparku – Ostrava, Liberec, Praha, Plzeň. Na Slovensku potom v Košicích a Bratislavě.

Otevírací doba a ceník zdehttps://www.dinopark.cz/cz/vyskov?gclid=Cj0KCQjwh8jrBRDQARIsAH7BsXfK0-GmFfN-QDvqW1iBwZDw9Eo0UdjNA9JsPfzHmIwbcnbplCsxZicaAmU-EALw_wcB

Kontaktní informace

DinoPark ZOO Vyškov

Cukrovarská 9, 682 01 Vyškov
Telefon: +420 378 774 636
E-mail: vyskov@dinopark.cz